Olomouc
Patříme mezi lídry v leteckém průmyslu. Dělejte s námi špičkovou strojařinu!
Najdete u nás širokou škálu jedinečných technologií a zařízení používaných v letecké výrobě. Každý rok investujeme několik miliónu do nových strojů a vytváříme bezpečné pracovní prostředí, ve kterém se nám dobře pracuje. Rozhodně to ale není jen o technologiích a materiálech, protože jsme to právě my zaměstnanci, kteří děláme naše výrobky dokonalé.
A není jen o práci, rádi se spolu bavíme při různých aktivitách i po pracovní době. Ať už jsou to ty, které si domluvíme sami nebo při akcích, které nám organizuje firma.
Zajímáte se o letectví a moderní technologie? Studenti, přidejte se k nám už teď!
Naším cílem je oslovit studenty zvláště technických oborů a představit Honeywell Aerospace Olomouc jako atraktivního zaměstnavatele, který má co nabídnout mladým lidem již během studia.
Talentovaným studentům nabízíme možnost prohloubit si znalosti z daného oboru nebo získat rovnou praktické zkušenosti formou odborných praxí, stáží či trainee programů.
Se studenty se také pravidelně setkáváme na dnech otevřených dveřích, pracovních velerzích či exkurzích ve výrobě.
Na přípravě studentů spolupracujeme jak s vysokými, středními tak i základními školami.
Vybírejte z pracovních nabídek