EN

Olomouc

Patříme mezi lídry v leteckém průmyslu. Dělejte s námi špičkovou strojařinu!

Co děláme

Vyvíjíme a vyrábíme letecké motory a avioniku tak, aby miliony lidí mohly bezpečně létat po celém světě. Jsme americká společnost se sídlem v Arizoně, která ovlivňuje letectví už déle jak sto let. Máme společnou historii s řadou velkých jmen, která stála u technologických pokroků v civilním i vojenském létání. Letectví nás fascinuje a chceme i nadále přispívat k tomu, aby bylo ještě bezpečnější, spolehlivější, pohodlnější a efektivnější.

V Hlubočkách vyrábíme součásti leteckých motorů už od padesátých let, kdy jsme pod názvem Mora Moravia Aero začali s dílci pro MiG15. Postupně jsme rozšířili záběr o motory pro L29 Delfín a L39 Albatros a začali i s generálními opravami motorů. Od roku 2002 fungujeme pod křídly amerického Honeywellu a specializujeme se na turbínové motory, komponenty a na pomocné energetické jednotky. V současné době nás v Hlubočkách u Olomouc více než 700 pracuje na tom, abychom se stali nejlepším výrobcem součástek v celém koncernu Honeywell Aerospace.

 

 

PRÁVĚ NABÍRÁME A ROZŠIŘUJEME TÝM!

Chcete se přidat k nám a dělat společně špičkovou strojařinu? V Honeywellu stále přijímáme nové zaměstnance, aktuálně zejména:

Ruční kompletáře

CNC operátory

Klasické soustružníky

Objevte příležitosti v Olomouci.
Nahrajte svůj životopis.

 

Pro studenty a absolventy

Zajímáte se o letectví a moderní technologie? Studenti, přidejte se k nám už teď!

Naším cílem je oslovit studenty zvláště technických oborů a představit Honeywell Aerospace Olomouc jako atraktivního zaměstnavatele, který má co nabídnout mladým lidem již během studia.

Talentovaným studentům nabízíme možnost prohloubit si znalosti z daného oboru nebo získat rovnou praktické zkušenosti formou odborných praxí, stáží či trainee programů.

Se studenty se také pravidelně setkáváme na dnech otevřených dveřích, pracovních velerzích či exkurzích ve výrobě.

Na přípravě studentů spolupracujeme jak s vysokými, středními tak i základními školami.

VOLNÉ POZICE

Vybírejte z pracovních nabídek

Honeywell v médiích

Sledujte nás