CZ

Position details

Softwarový Inženýr II - Embedded C

The future is what you make it. When you join Honeywell, you become a member of our global team of thinkers, innovators, dreamers, and doers who make the things that make the future. That means changing the way we fly, fueling jets in an eco-friendly way, keeping buildings smart and safe, and even making it possible to breathe on Mars. Working at Honeywell isn’t just about developing cool things. That’s why all of our employees enjoy access to dynamic career opportunities across different fields and industries.

Location: Brno – Research and development center
I'm interested

Invoujte a usilujte o nejvýznamnější výzvy světa

Máme unikántí příležitost pro Embedded C Softwarového Inženýra zaměřujícího se na architekturu a design embedded firmware vývojových produktů pro Honeywell v našich kancelářích v Brně. Teď je ta správná doba se připojit do našeho týmu, ukázat své schopnosti a získat klíčovou roli při rozšiřování našich nabídek a přítomnosti na trhu.
Připojte se k týmu, který navrhuje, vyvýjí a integruje vysoce sofistikovaný software v rámci Honeywell Aerospace odvětví. Budete nedílným členem týmu cca 17ti systémových, produktových a softwarových inženýrů. V rámci našeho týmu budete mít možnost prosadit své inovativní řešení, zkoušet různé a nové způsoby, jak čelit výzvám a reagovat na změny.

Co budete dělat?

• Budete pracovat v Agilním prostředí a účastnit se všech fází designu počínaje návrhem až po aplikaci (získání požadavků, design, software architekura, vývoj, integrace, certifikace, zákaznická podpora).
• Vytvářet inovativní design and vyvíjet platformy a produkty od specifikací až po koncovou výrobu v souladu s regulacemi a firemními standardy.
• Budete mít svůj vlastní podíl na vývoji projektu, včetně psaní technické dokumentace.
• Budete spolupracovat s inženýry a vývojáři z celého světa.
• Budete sbírat zákaznickou zpětnou vazbu po celou dobu fáze prodkutkového vývoje, daný feedback anlyzovat, a implementovat následné změny.

Musíte mít

• Zkušenost s platformovým designem and end-to-end systémovou architekturou.
• Znalost embedded firmware architektury & designu.
• Zkušenost s programováním v C.
• Proaktivitu, motivaci a schopnost přinášet inovativní nápady.
• Touhu pracovat jak na armádnich projektech, tak na civilních
• Výborné komunikační a analytické schopnosti.
• Schopnost pracovat samostatně.
• Spolehlivost, upřímnost.

Oceníme

• Znalost několika softwarových architektonických vzorů.
• Znalost softwarových vývojových životních cyklů.
• Znalost správy konfigurace softwaru a postupů a organizačních změn.
• Schopnost rychle analyzovat, začlenit a využít nové informace a návrhy.
• Zkušenost s projektovým plánováním výhodou.
• Znalost standardů včetně RTCA DO-178B(C) výhodou.
• Znalost software design tools (např. Enterprise Architect) výhodou.
• Znalost dalších skriptovacích jazyků (např.. Perl, Python).
• Znalost software configuration management tools (např. ClearCase, SVN, Git).

Nabízíme

• Účast na zajímavých projektech v Aerospace odvětví
• Práci na nových technologiích
• Nový produktový systém vyvíjen v ČR
• Dynamické, kreativní a mezinárodní pracovní prostředí
• Kompetetivní mzdu
• Profesionální vývojové plány včetně školení a dalších kariérních příležitostí
• Atraktivní benefity zahrnující týden dovolené navíc, semi-flexibilní pracovní dobu, penzijní připojištění, stravenky, kafeterie
• Denní využívání angličtiny
• Expert lídry, kteří podpoří Váš kariérní růst

Contact

Honeywell, spol. s r.o.
Jiri Vlasak