CZ

Position details

Finální kontrolor/ka

Hledáte práci v čistém a bezpečném prostředí?
Chcete být za svou práci patřičně odměněni?
Jsme firma, která si svých zaměstnanců a zaměstnankyň cení. Pojďte s námi dělat špičkovou strojařinu!

Location: Olomouc
I'm interested

Kdo jsme?

Jsme strojaři a strojařky z Honeywell Aerospace Olomouc a vyrábíme součástky do motorů pro letadla těch největších značek jako Airbus, Boeing nebo Bombardier. Díky nám létají miliony lidí bezpečně po celém světě. Naše inženýrské oddělení má k dispozici unikátní technologie a high-tech materiály a může se spolehnout, že ve špičkovém prostředí výroby se díky precizní práci celého týmu vše vyrábí na tisícinu milimetru přesně. Jinak to ani v letectví nejde. Podílíme se na mezinárodních projektech, které formují budoucnost celého odvětví Aerospace. A to vše v Hlubočkách u Olomouce.

Co u nás budete dělat?

• Nejprve Vás všechno naučíme. Do detailu. První týdny strávíte v našem školícím středisku, teprve poté se zapojíte do výroby, kde z Vás postupně uděláme zkušené finální kontrolorky a kontrolory.
• Budete zajišťovat kontrolu rozměrových charakteristik při mezioperační a konečné kontrole ve společnosti Honeywell Aerospace Olomouc. Vše podle jasných postupů a pracovat budete s tím nejlepším, co je ve strojírenství k dispozici.
• Součástí Vaší práce bude také údržba měřidel a přípravků na pracovišti, dodržování požadovaných předpisů a příprava dokumentů. To vše v souladu s interními předpisy a pravidly BOZP.
• Každý den budete komunikovat s technology a kooperátory a postupně se zapojíte i do optimalizace procesů kontrolory.
• Stanete se součástí týmu, na základě jehož odborných znalostí si zákazník může být jist, že obdrží výrobky, které splňují jejich očekávání.

S čím můžete počítat, jak se Vám odměníme?

● Dostanete náležité finanční ohodnocení a řadu nadstandardních bonusů.
● Kvalitním vzděláváním, které Vám umožní zazářit. Ze začátku si své znalosti budete zvyšovat v rámci školícího střediska a firemního vzdělávání. Dále na Vás čeká též možnost vzdělávání nad tento rámec, díky kterému si budete moci zvyšovat nejen svoje znalosti, ale rovněž kvalifikaci.
● Podmínkami a zázemím. Špičková technologie, čistota a bezpečnost výroby, to vše je u nás základ. Fungujeme podle jasných pravidel.
● Partou, ve které Vás to bude bavit. Od začátku u nás budete kmenovým zaměstnancem. Na směnách se známe velmi dobře navzájem, držíme při sobě a lidé od nás neodcházejí po pár týdnech nebo měsících. Když je problém, vyřešíme ho společně. Jeden bez druhého totiž součástky pro letecký motor nevytvoříme.

Benefity spojené s pracovní pozicí:

● navýšené příplatky za směnnost
● výkonnostní bonus až 4000 Kč/měsíc
● příspěvek na dopravu
● až 3 % z měsíční mzdy na penzijní připojištění
● příspěvek na regeneraci 3000 Kč/ročně
● dotované stravování
● 5 týdnů dovolené
● očkování proti chřipce zdarma
● karta MultiSport
● fyzioterapeutický program
● teambuildingové akce pro náš tým
● zvýhodněné telefonní tarify
● bezplatná služba krizové intervence
● slevy od různých poskytovatelů na výrobky a služby

Co budete ke své práci potřebovat a co Vám pomůže?

• Manuální zručnost (Vzdělání ve strojírenství - ti, kteří mají zkušenost na pozici z oddělení kontroly to u nás mají v začátcích přeci jen jednodušší).
• Znalost čtení technické dokumentace, práce s měřidly a na PC (dokážeme Vás to naučit).
• Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
• Čistý trestní rejstřík.

Co dál?

• Dejte nám o sobě vědět. Prohlédněte si náš kariérní web www.spickovastrojarina.cz nebo rovnou napište naší recruiterce Gabriele Mičkové na email gabriela.mickova@honeywell.com.
• Domluvíte se spolu na dalších krocích (osobní schůzka, prohlídka výroby atd.).

Honeywell Aerospace Olomouc

Gabriela Mičková
Nádražní 400
783 65 Hlubočky
Česká republika
+420 737 264 367

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Gabriela Mickova