CZ

Position details

Mechanik údržby

Hledáte práci v čistém a bezpečném prostředí?
Chcete být za svou práci patřičně odměněni?
Jsme firma, která si svých zaměstnanců a zaměstnankyň cení. Pojďte s námi dělat špičkovou strojařinu!

Location: Olomouc
I'm interested

Kdo jsme?

Jsme strojaři a strojařky z Honeywell Aerospace Olomouc a vyrábíme součástky do motorů pro letadla těch největších značek jako Airbus, Boeing nebo Bombardier. Díky nám létají miliony lidí bezpečně po celém světě. Naše inženýrské oddělení má k dispozici unikátní technologie a high-tech materiály a může se spolehnout, že ve špičkovém prostředí výroby se díky precizní práci celého týmu vše vyrábí na tisícinu milimetru přesně. Jinak to ani v letectví nejde. Podílíme se na mezinárodních projektech, které formují budoucnost celého odvětví Aerospace. A to vše v Hlubočkách u Olomouce.

Co u nás budete dělat?

● Nejprve Vás špičkově zaškolíme. První týdny strávíte praktickým i teoretickým školením ve svém týmu. Teprve poté se zapojíte do prohlídek a oprav strojů a zařízení a postupně se stanete expertem na naše výrobní technologie.
● Hlavní náplní práce je provádění preventivních prohlídek strojů a zařízení a odstraňování poruch.
● Součástí Vaší práce bude také provádění zápisů o prohlídkách a opravách, spolupráce s dalšími odděleními a dodržování pravidel BOZP.

S čím můžete počítat, jak se Vám odměníme?

● Dostanete náležité finanční ohodnocení a řadu nadstandardních bonusů (příplatky za nepřetržitý provoz, až 3 % z měsíční mzdy na penzijní připojištění). Oběd nebo večeře u nás stojí od 25 Kč a dáme Vám 5 týdnů dovolené.
● Podmínkami a zázemím. Špičková technologie, čistota a bezpečnost výroby, to vše je u nás základ. Fungujeme podle jasných pravidel.
● Partou, ve které Vás to bude bavit. Od začátku u nás budete kmenovým zaměstnancem. Na směnách se známe velmi dobře navzájem, držíme při sobě a lidé od nás neodcházejí po pár týdnech nebo měsících. Když je problém, vyřešíme ho společně. Jeden bez druhého totiž součástky pro letecký motor nevytvoříme.

Co budete ke své práci potřebovat a co Vám pomůže?

● Manuální zručnost (vyučení klempíři, autoklempíři, zámečníci nebo lidé s praxí z výroby to u nás mají v začátcích přeci jen jednodušší).
● Základní znalost práce na PC (SAP výhodou - dokážeme Vás to naučit).
● Výhodou je také svářečský průkaz a zkušenost s VZV.
● Ochota pracovat v nepřetržitém provozu.
● Čistý trestní rejstřík.

Co dál?

● Dejte nám o sobě vědět. Prohlédněte si náš kariérní web www.spickovastrojarina.cz nebo rovnou napište naší recruiterce Gabriele Mičkové na email gabriela.mickova@honeywell.com.
● Domluvíte se spolu na dalších krocích (osobní schůzka, prohlídka výroby atd.).

Honeywell Aerospace Olomouc

Gabriela Mičková
Nádražní 400
783 65 Hlubočky
Česká republika
+420 737 264 367

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Gabriela Mickova