CZ

Position details

Operátor/ka v leteckém průmyslu - vhodné pro absolventy

Hledáte práci v čistém a bezpečném prostředí?
Chcete být za svou práci patřičně odměněni?
Jsme firma, která si svých zaměstnanců a zaměstnankyň cení. Pojďte s námi dělat špičkovou strojařinu!

Location: Olomouc
I'm interested

Kdo jsme?

Jsme strojaři a strojařky z Honeywell Aerospace Olomouc a vyrábíme součástky do motorů pro letadla těch největších značek jako Airbus, Boeing nebo Bombardier. Díky nám létají miliony lidí bezpečně po celém světě. Naše inženýrské oddělení má k dispozici unikátní technologie a high-tech materiály a může se spolehnout, že ve špičkovém prostředí výroby se díky precizní práci celého týmu vše vyrábí na tisícinu milimetru přesně. Jinak to ani v letectví nejde. Podílíme se na mezinárodních projektech, které formují budoucnost celého odvětví Aerospace. A to vše v Hlubočkách u Olomouce.

Co u nás budete dělat?

● Nejprve Vás všechno naučíme. Do detailu. První týdny strávíte v našem školícím středisku, teprve poté se zapojíte do výroby, kde z Vás postupně uděláme zkušené operátory a operátorky výroby.
● Poté již bude zaškolování probíhat na Vašem pracovišti ve výrobě.
● Hlavní náplní práce je pilování, odjehlování, zalešťování, vyklepávání do tvaru, ruční-strojní broušení, ruční lisování, vrtání, používání vytěsňovací hmoty, vše podle technologického postupu.
● Součástí Vaší práce bude také příprava nástrojů a obsluha manipulační techniky.

S čím můžete počítat, jak se Vám odměníme?

● Dostanete náležité finanční ohodnocení a řadu nadstandardních bonusů: navýšené příplatky za směnnost, výkonnostní bonus až 4 000 Kč/měsíc, až 3 % z měsíční mzdy na penzijní připojištění, dotované stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, očkování proti chřipce zdarma, dárky za výročí působení ve společnosti, karta MultiSport, příspěvek na regeneraci, fyzioterapeutický program, teambuildingové akce pro náš tým, zajištění pitného režimu na pracovištích, zvýhodněné telefonní tarify, bezplatná služba krizové intervence, slevy od různých poskytovatelů na výrobky a služby.
● Kvalitním vzděláváním, které Vám umožní zazářit. Ze začátku si své znalosti budete zvyšovat v rámci školícího střediska a firemního vzdělávání. Dále na Vás čeká též možnost vzdělávání nad tento rámec, díky kterému si budete moci zvyšovat nejen svoje znalosti, ale rovněž kvalifikaci.
● Podmínkami a zázemím. Špičková technologie, čistota a bezpečnost výroby, to vše je u nás základ. Fungujeme podle jasných pravidel.
● Partou, ve které Vás to bude bavit. Od začátku u nás budete kmenovým zaměstnancem. Na směnách se známe velmi dobře navzájem, držíme při sobě a lidé od nás neodcházejí po pár týdnech nebo měsících. Když je problém, vyřešíme ho společně. Jeden bez druhého totiž součástky pro letecký motor nevytvoříme.

Co budete ke své práci potřebovat a co Vám pomůže?

● Manuální zručnost (vyučení klempíři, autoklempíři, zámečníci nebo lidé s praxí z výroby to u nás mají v začátcích přeci jen jednodušší).
● Znalost čtení technické dokumentace, práce s měřidly a na PC (dokážeme Vás to naučit).
● Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
● Čistý trestní rejstřík.

Co dál?

● Dejte nám o sobě vědět. Prohlédněte si náš kariérní web www.spickovastrojarina.cz nebo rovnou napište naší recruiterce Gabriele Mičkové na email gabriela.mickova@honeywell.com.
● Domluvíte se spolu na dalších krocích (osobní schůzka, prohlídka výroby atd.).

Honeywell Aerospace Olomouc

Gabriela Mičková
Nádražní 400
783 65 Hlubočky
Česká republika
+420 737 264 367

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Gabriela Mickova