EN

Detail pozice

PROCESNÍ INŽENÝR PRO OBRÁBĚNÍ

Lokalita: Olomouc

KDO JSME?

Jsme strojaři z Honeywell Aerospace Olomouc, kteří vyrábějí součástky motorů pro letadla těch největších značek. Díky nám létají miliony lidí bezpečně po celém světě. Právě hledáme procesního inženýra pro proces obrábění:

NÁPLŇ PRÁCE

• Navrhuje technická vylepšení pro vyšší produktivitu a kvalitu procesu obrábění a strategické návrhy pro vývoj obrábění
• Podporuje rozvoj strategie transformace a automatizace obrábění
• Vede projekty zlepšování procesů
• Vytváří, mění a schvaluje technologické postupy pro obrábění zejména s dopadem na zvýšení produktivity
• Podporuje projekty NPI/NPD
• Připravuje technické specifikace pro nové investiční projekty
• Vytváří, zpracovává a schvaluje CAD data pro obrábění
• Vytváří a schvaluje přípravky a nástroje pro obrábění
• Navrhuje, specifikuje, testuje a schvaluje běžné a speciální nástroje
• Řeší technologické problémy obrábění
• Provádí školení procesních inženýrů a operátorů obráběcího procesu
• Podporuje vytváření a změny NC programů včetně jemných úprav strojního programu
• Podporuje aktuální požadavky na produkční rozlišení

POŽADUJEME

• Ing/ Magisterský titul - technický obor
• Min. 2 roky praxe ve výrobním závodu
• Technické zázemí - Proces obrábění, Průmysl 4.0 (výhoda v letectví a/nebo výrobě žáruvzdorných materiálů)
• MS Office – pokročilý
• AUTO CAD,CAD – pokročilý
• MRP systém – pokročilý
• CNC – pokročilý
• Angličtina – B2
• Zkušenosti nebo vášeň pro automatizaci

NABÍZÍME

  • Nadstandardní finanční ohodnocení.
  • Možnost dalšího kariérního postupu v nadnárodní společnosti.
  • Výuku anglického jazyka.
  • Příspěvek na penzijní připojištění až do výše 3%.
  • Příspěvek na regeneraci ve výši 4 000 Kč ročně v podobě Benefit+ bodů.
  • Dotované stravování v naší závodní kantýně.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní doba v rozsahu 40 hodin týdně.
  • A další benefity jako Multisport karta, káva na pracovišti zdarma či Multisport karta. A je to mnohem víc!

DEJTE NÁM O SOBĚ VĚDĚT!

Zaujala Vás pozice? Prohlédněte si náš kariérní web www.spickovastrojarina.cz, kde najdete další informace a přihlaste se přes tlačítko MÁM ZÁJEM. Nebo pošlete svůj životopis náborovému oddělení:

Karin Dadová - karin.dadova@honeywell.com

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Marek Tomic