EN

Detail pozice

CNC operátoři/operátorky - Špičkové zázemí a technologie

Lokalita: Olomouc
Mám zájem

Práce se špičkovými CNC stroji v leteckém průmyslu. Smlouva na dobu neurčitou jako kmenový zaměstnanec, třísměnný a nepřetržitý provoz, vlastní jídelna s dotovaným stravováním a nadstandardní příplatky za směnnost a přesčasy.

NAUČÍME VÁS ŠPIČKOVÉ STROJAŘINĚ! CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

● NEJPRVE VÁS VŠECHNO NAUČÍME. První týdny strávíte v našem školicím středisku, teprve poté se zapojíte do výroby, kde z vás postupně uděláme špičkového strojaře/strojařku.
● Poté již bude zaškolování probíhat na Vašem pracovišti ve výrobě.
● Hlavní náplní Vaší práce bude obsluha CNC obráběcího stroje (a to včetně nastavení, seřízení a přípravy nástrojů) vždy na základě technologického postupu.
● Pracovat budete se systémy Heidenhain, Sinumerik nebo Fanuc. Nebudete sice programovat, ale aspoň základní orientace je důležitá (můžete pomáhat technologům s vylepšením programu).
● Průběžně si budete obrobek měřit, na závěr porovnávat s technickou dokumentací a naměřené hodnoty zanesete do systému.

S ČÍM MŮŽETE POČÍTAT, JAK SE VÁM ODMĚNÍME?

S ČÍM MŮŽETE POČÍTAT, JAK SE VÁM ODMĚNÍME?
• Náležitým FINANČNÍM OHODNOCENÍM. K základní mzdě Vám nabídneme nadstandardní příplatky za práci přesčas, odpolední, noční a víkendové směny.
• ZAJÍMAVÝMI BENEFITY, jako je například:
o příspěvek na penzijní připojištění až do výše 3%
o pravidelné přehodnocování mzdy
o příspěvek na regeneraci ve výši 4000 Kč ročně v podobě Benefit+ bodů
o 5 týdnů dovolené
o odměny za pracovní výročí v podobě dárků i volna navíc
o odměny při odchodu do důchodu
o příspěvek na dopravu až 44 Kč/den
o a další benefity, jako Multisport karta, bezplatné očkování proti chřipce, bezplatné služby fyzioterapie, benefitní telefonní tarify, firemní akce pro rodiny zaměstnanců. A je toho mnohem víc!

CO BUDETE KE SVÉ PRÁCI POTŘEBOVAT A CO VÁM POMŮŽE?

● Vzdělání strojního zaměření (vzdělání v oboru mechanik seřizovač/obráběč kovů, nebo odpovídající zkušenosti se strojírenskou výrobou a obráběním Vám u nás začátky přeci jen ulehčí).
● Ideálně 2 až 3 roky praxe na CNC soustruhu nebo CNC karuselu, rádi však dáme šanci i čerstvým absolventům.
● Alespoň základní znalost měření a práce s měřidly (posuvka, mikrometr, kalibr,...).
● Bez znalosti čtení technické dokumentace se u nás neobejdete.
● Základní znalost práce na PC – nemusíte se ničeho bát, pro vše důležité Vás zaškolíme.
● Ochota pracovat ve třísměnném a nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny).

NA CO JSME TU PYŠNÍ?

• Na naše čisté a bezpečné pracovní prostředí. Kvalitní sociální zázemí pro naše kolegy i kolegyně, odpočinkové zóny na pracovišti s vybaveným jídelním koutem, krytou kuřárnu.
• Na závodní ordinaci přímo v budově závodu, která Vám může nabídnout i služby praktického lékaře.
• Na naši závodní jídelnu přímo v areálu s dotovaným stravováním (obědy od 30 Kč), bohatou nabídkou doplňkového občerstvení na snídani či svačinu. Sodobary na pracovišti a káva zdarma v kávovém koutku.
• Na zázemí pro dojíždějící i dostupnost z Olomouce. Máme vlastní parkoviště a zabezpečenou kolárnu, zastávka vlaku a autobusu 3 minuty od recepce.
• Na podporu týmové spolupráce, férového a rovného jednání. Podporujeme rozmanitost pracovního týmu a začleňování nových kolegů. Jsme jeden tým!
• Na naši společenskou odpovědnost. Nadstandardní ochranné pracovní pomůcky, preventivní podpora pro zaměstnance v době protiepidemiologických opatření. Kvalitní a pohodlné pracovní oblečení, pravidelné zásobování respirátory či vitamínovými balíčky.

CO DÁL?

• Dejte nám o sobě vědět. Prohlédněte si náš kariérní web www.spickovastrojarina.cz, kde najdete fotky z firmy a další informace, pošlete nám životopis nebo rovnou napište naší kolegyni z náborového oddělení Ludmile Vehovské na email Ludmila.vehovska@honeywell.com.
• Domluvíme se spolu na dalších krocích (pohovor, prohlídka výroby atd.). Děkujeme!

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Ludmila Vehovska