EN

Detail pozice

Operátoři/Operátorky výroby - Komplet zaučení, mzda až 32000

Lokalita: Olomouc
Mám zájem

Různorodá práce na kompletaci leteckých dílců, kterou Vás naučíme v našem školícím středisku. Smlouva na dobu neurčitou jako kmenový zaměstnanec, třísměnný provoz, volné víkendy, vlastní jídelna s dotovaným stravováním a nadstandardní příplatky za směnnost a přesčasy.

NAUČÍME VÁS ŠPIČKOVÉ STROJAŘINĚ! CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

• NEJPRVE VÁS VŠECHNO NAUČÍME. První týdny strávíte v našem školicím středisku, teprve poté se zapojíte do výroby, kde z vás postupně uděláme špičkového strojaře/strojařku.
• Budete pilovat, odjehlovávat, zalešťovat, vyklepávat do tvaru, brousit ručně i strojně, vrtat, připravovat nástroje a obsluhovat manipulační techniku. Vše podle jasných technologických postupů a s tím nejlepším, co je ve strojírenství k dispozici.
• Práce u nás není žádná rutina a každý den je trochu jiný. Sedět celý den na jednom místě určitě nebudete!

S ČÍM MŮŽETE POČÍTAT, JAK SE VÁM ODMĚNÍME?

S ČÍM MŮŽETE POČÍTAT, JAK SE VÁM ODMĚNÍME?
• Náležitým FINANČNÍM OHODNOCENÍM. K základní mzdě Vám nabídneme nadstandardní příplatky za práci přesčas, odpolední, noční a víkendové směny.
• ZAJÍMAVÝMI BENEFITY, jako je například:
o příspěvek na penzijní připojištění až do výše 3%
o pravidelné přehodnocování mzdy
o příspěvek na regeneraci ve výši 4000 Kč ročně v podobě Benefit+ bodů
o 37,5 hodinový pracovní týden, 5 týdnů dovolené
o odměny za pracovní výročí v podobě dárků i volna navíc
o odměny při odchodu do důchodu
o příspěvek na dopravu až 44 Kč/den
o a další benefity, jako Multisport karta, bezplatné očkování proti chřipce, bezplatné služby fyzioterapie, benefitní telefonní tarify, firemní akce pro rodiny zaměstnanců. A je toho mnohem víc!

CO BUDETE KE SVÉ PRÁCI POTŘEBOVAT A CO VÁM POMŮŽE?

● Manuální zručnost – zkušenosti z výroby se hodí, ale nejsou podmínkou!
● Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
● Vše ostatní, jako třeba čtení technické dokumentace, práce s měřidly a na PC, Vás naučíme

NA CO JSME TU PYŠNÍ?

• Na naše čisté a bezpečné pracovní prostředí. Kvalitní sociální zázemí pro naše kolegy i kolegyně, odpočinkové zóny na pracovišti s vybaveným jídelním koutem, krytou kuřárnu.
• Na závodní ordinaci přímo v budově závodu, která Vám může nabídnout i služby praktického lékaře.
• Na naši závodní jídelnu přímo v areálu s dotovaným stravováním (obědy od 30 Kč), bohatou nabídkou doplňkového občerstvení na snídani či svačinu. Sodobary na pracovišti a káva zdarma v kávovém koutku.
• Na zázemí pro dojíždějící i dostupnost z Olomouce. Máme vlastní parkoviště a zabezpečenou kolárnu, zastávka vlaku a autobusu 3 minuty od recepce.
• Na podporu týmové spolupráce, férového a rovného jednání. Podporujeme rozmanitost pracovního týmu a začleňování nových kolegů. Jsme jeden tým!
• Na naši společenskou odpovědnost. Nadstandardní ochranné pracovní pomůcky, preventivní podpora pro zaměstnance v době protiepidemiologických opatření. Kvalitní a pohodlné pracovní oblečení, pravidelné zásobování respirátory či vitamínovými balíčky.

CO DÁL?

• Dejte nám o sobě vědět. Prohlédněte si náš kariérní web www.spickovastrojarina.cz, kde najdete fotky z firmy a další informace, pošlete nám životopis nebo rovnou napište naší kolegyni z náborového oddělení Ludmile Vehovské na email Ludmila.vehovska@honeywell.com.
• Domluvíme se spolu na dalších krocích (pohovor, prohlídka výroby atd.). Děkujeme!

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Ludmila Vehovska