EN

Detail pozice

CNC operátoři

Lokalita: Olomouc
Mám zájem

KDO JSME?

Jsme strojaři z Honeywell Aerospace Olomouc, kteří vyrábějí součástky motorů pro letadla těch největších značek. Díky nám létají miliony lidí bezpečně po celém světě. Při své práci denně používáme unikátní technologie a high-tech materiály a jsme přesní na tisíciny milimetru. Jinak to ani v letectví nejde. Vše děláme v Hlubočkách u Olomouce.

NAUČÍME VÁS ŠPIČKOVÉ STROJAŘINĚ! CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

● NEJPRVE VÁS VŠECHNO NAUČÍME. První týdny strávíte v našem školicím středisku, teprve poté se zapojíte do výroby, kde z vás postupně uděláme strojaře-machra.
● Poté již bude zaškolování probíhat na Vašem pracovišti ve výrobě.
● Hlavní náplní Vaší práce bude obsluha CNC obráběcího stroje (a to včetně nastavení, seřízení a přípravy nástrojů) vždy na základě technologického postupu.
● Pracovat budete se systémy Heidenhain, Sinumerik nebo Fanuc. Nebudete sice programovat, ale aspoň základní orientace je důležitá (můžete pomáhat technologům s vylepšením programu).
● Průběžně si budete obrobek měřit, na závěr porovnávat s technickou dokumentací a naměřené hodnoty zanesete do systému.

S ČÍM MŮŽETE POČÍTAT, JAK SE VÁM ODMĚNÍME?

• Náležitým FINANČNÍM OHODNOCENÍM. K základní mzdě Vám nabídneme nadstandardní příplatky za práci přesčas, odpolední, noční a víkendové směny.
• ZAJÍMAVÝMI BENEFITY, jako je například:
o příspěvek na penzijní připojištění až do výše 3%
o příspěvek na regeneraci ve výši 4000 Kč ročně v podobě Benefit+ bodů
o dotované stravování v naší závodní kantýně
o 5 týdnů dovolené
o odměny za pracovní výročí v podobě dárků i volna navíc
o odměny při odchodu do důchodu
o příspěvek na dopravu
o a další benefity, jako Multisport karta, bezplatné očkování proti chřipce v naší závodní ordinaci, bezplatné služby fyzioterapie, benefitní telefonní tarify, káva na pracovišti zdarma, firemní akce pro rodiny zaměstnanců. A je toho mnohem víc!
• KVALITNÍM VZDĚLÁVÁNÍM, které Vám umožní zazářit. Máme vlastní školící středisko a rozsáhlou nabídku firemního vzdělávání, které vám umožní své znalosti dále rozšiřovat.
• PRACOVNÍMI PODMÍNKAMI A ZÁZEMÍM. Špičková technologie, čistota a bezpečnost výroby i zázemí, to vše je u nás základ, včetně poskytnutí nadstandardních osobních ochranných pomůcek. Fungujeme podle jasných pravidel.
• PARTOU, VE KTERÉ VÁS TO BUDE BAVIT. Podporujeme začlenění nových kolegů a týmovou spolupráci – jsme jeden tým.

CO BUDETE KE SVÉ PRÁCI POTŘEBOVAT A CO VÁM POMŮŽE?

● Vzdělání strojního zaměření (vzdělání v oboru mechanik seřizovač/obráběč kovů, nebo odpovídající zkušenosti se strojírenskou výrobou a obráběním Vám u nás začátky přeci jen ulehčí).
● Ideálně 2 až 3 roky praxe na CNC soustruhu nebo CNC karuselu, rádi však dáme šanci i čerstvým absolventům.
● Alespoň základní znalost měření a práce s měřidly (posuvka, mikrometr, kalibr,...).
● Bez znalosti čtení technické dokumentace se u nás neobejdete.
● Základní znalost práce na PC – nemusíte se ničeho bát, pro vše důležité Vás zaškolíme.
• Ochota pracovat ve třísměnném, do budoucna i nepřetržitém provozu

CO DÁL?

• Dejte nám o sobě vědět. Prohlédněte si náš kariérní web www.spickovastrojarina.cz, pošlete nám životopis nebo rovnou napište naší kolegyni z náborového oddělení Ludmile Vehovské na email Ludmila.vehovska@honeywell.com.
• Domluvíme se spolu na dalších krocích (pohovor, prohlídka výroby atd.). Děkujeme!

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Ludmila Vehovska