EN

Detail pozice

Ruční kompletáři - operátoři výroby - Kompletně Vás zaučíme!

Lokalita: Olomouc
Mám zájem

KDO JSME?

Jsme strojaři z Honeywell Aerospace Olomouc, kteří vyrábějí součástky motorů pro letadla těch největších značek. Díky nám létají miliony lidí bezpečně po celém světě. Při své práci denně používáme unikátní technologie a high-tech materiály a jsme přesní na tisíciny milimetru. Jinak to ani v letectví nejde. Vše děláme v Hlubočkách u Olomouce.

NAUČÍME VÁS ŠPIČKOVÉ STROJAŘINĚ! CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

• NEJPRVE VÁS VŠECHNO NAUČÍME. První týdny strávíte v našem školicím středisku, teprve poté se zapojíte do výroby, kde z vás postupně uděláme strojaře-machra.
• Budete pilovat, odjehlovávat, zalešťovat, vyklepávat do tvaru, brousit ručně i strojně, vrtat, připravovat nástroje a obsluhovat manipulační techniku. Vše podle jasných technologických postupů a s tím nejlepším, co je ve strojírenství k dispozici.

S ČÍM MŮŽETE POČÍTAT, JAK SE VÁM ODMĚNÍME?

• Náležitým FINANČNÍM OHODNOCENÍM. K základní mzdě Vám nabídneme nadstandardní příplatky za práci přesčas, odpolední, noční a víkendové směny. Například při základní mzdě 25.000 Kč to může být dalších 5.000 až 9.000 Kč navíc.
• ZAJÍMAVÝMI BENEFITY, jako je například:
o příspěvek na penzijní připojištění až do výše 3%
o příspěvek na regeneraci ve výši 4000 Kč ročně v podobě Benefit+ bodů
o dotované stravování v naší závodní kantýně
o 5 týdnů dovolené
o odměny za pracovní výročí v podobě dárků i volna navíc
o odměny při odchodu do důchodu
o příspěvek na dopravu
o a další benefity, jako Multisport karta, bezplatné očkování proti chřipce v naší závodní ordinaci, bezplatné služby fyzioterapie, benefitní telefonní tarify, káva na pracovišti zdarma, firemní akce pro rodiny zaměstnanců. A je toho mnohem víc!
• KVALITNÍM VZDĚLÁVÁNÍM, které Vám umožní zazářit. Máme vlastní školící středisko a rozsáhlou nabídku firemního vzdělávání, které vám umožní své znalosti dále rozšiřovat.
• PRACOVNÍMI PODMÍNKAMI A ZÁZEMÍM. Špičková technologie, čistota a bezpečnost výroby i zázemí, to vše je u nás základ, včetně poskytnutí nadstandardních osobních ochranných pomůcek. Fungujeme podle jasných pravidel.
• PARTOU, VE KTERÉ VÁS TO BUDE BAVIT. Podporujeme začlenění nových kolegů a týmovou spolupráci – jsme jeden tým.

CO BUDETE KE SVÉ PRÁCI POTŘEBOVAT A CO VÁM POMŮŽE?

● Manuální zručnost – zkušenosti z výroby se hodí, ale nejsou podmínkou!
● Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
● Vše ostatní, jako třeba čtení technické dokumentace, práce s měřidly a na PC, Vás naučíme

CO DÁL?

• Dejte nám o sobě vědět. Prohlédněte si náš kariérní web www.spickovastrojarina.cz, pošlete nám životopis nebo rovnou napište naší kolegyni z náborového oddělení Ludmile Vehovské na email Ludmila.vehovska@honeywell.com.
• Domluvíme se spolu na dalších krocích (pohovor, prohlídka výroby atd.). Děkujeme!

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Ludmila Vehovska