EN

Detail pozice

Operátor/ka výroby - pájka

Lokalita: Olomouc
Mám zájem

KDO JSME?

Jsme strojaři a strojařky z Honeywell Aerospace Olomouc a vyrábíme součástky do motorů pro letadla těch největších značek jako Airbus, Boeing nebo Bombardier. Díky nám létají miliony lidí bezpečně po celém světě. Naše inženýrské oddělení má k dispozici unikátní technologie a high-tech materiály a může se spolehnout, že ve špičkovém prostředí výroby se díky precizní práci celého týmu vše vyrábí na tisícinu milimetru přesně. Jinak to ani v letectví nejde. Podílíme se na mezinárodních projektech, které formují budoucnost celého odvětví Aerospace. A to vše v Hlubočkách u Olomouce.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

Nejprve Vás všechno naučíme. Do detailu. První týdny strávíte v našem školícím středisku, teprve poté se zapojíte do výroby, kde z Vás postupně uděláme zkušené operátory a operátorky pájení.
● Poté již bude zaškolování probíhat na Vašem pracovišti ve výrobě
● Hlavní náplní práce je pájení lopatek a ploch dílců, nejvíce niklovou pájkou, také zlatou a stříbrnou
● Práce v ženském kolektivu

JAK SE VÁM ODMĚNÍME?

• Smlouvou na dobu neurčitou a náležitým finančním ohodnocením, které se odvíjí od Vašich zkušeností. Nabízíme mimo jiné nadstandardní příplatky za odpolední, noční a víkendové směny.
• Různorodou prací v kusové výrobě, kde stereotyp nehrozí.
• Zajímavými benefity, jako je například příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na regeneraci v podobě Benefit+ bodů, dotované stravování v naší závodní kantýně, 5 týdnů dovolené, Multisport karta. Naše závodní ordinace Vám může nabídnout služby praktického lékaře, včetně bezplatného očkování proti chřipce. A je toho mnohem víc!
• Příspěvkem na dopravu pro zaměstnance dojíždějící ze vzdálenějších oblastí.
• Kvalitním vzděláváním, které Vám umožní zazářit. Máme vlastní školící středisko a rozsáhlou nabídky firemního vzdělávání, které vám umožní své znalosti dále rozšiřovat a dál u nás kariérně růst.
• Podmínkami a zázemím. Špičková technologie, čistota a bezpečnost výroby, to vše je u nás základ, včetně poskytnutí nadstandardních osobních ochranných pomůcek. Fungujeme podle jasných pravidel.
• Bezpečným místem pro práci. Zdraví našich zaměstnanců bereme velice vážně, proto děláme všechno proto, abyste do práce mohli chodit bez obav o sebe i Vaše nejbližší. Zaměstnanci dostávají pravidelně roušky, respirátory a také vitamínové balíčky na posílení imunity.
• Partou, ve které Vás to bude bavit. Podporujeme začlenění nových kolegů a týmovou spolupráci – jsme jeden tým.

CO BUDETE KE SVÉ PRÁCI POTŘEBOVAT A CO VÁM POMŮŽE?

● Manuální zručnost a samostatnost
● Ochota pracovat ve dvousměnném provozu, výhledově třísměnném, v případě nutnosti po domluvě s nadřízeným ochota pracovat přesčas
● Znalost práce na PC
● Výhodou je znalost čtení technické dokumentace, práce s měřidly - Brinellova lupa, spárové měrky - toto Vás ale zvládneme naučit
● Čistý trestní rejstřík.

CO DÁL?

• Dejte nám o sobě vědět. Prohlédněte si náš kariérní web www.spickovastrojarina.cz, pošlete nám životopis nebo rovnou napište naší kolegyni z náborového oddělení Ludmile Vehovské na email Ludmila.vehovska@honeywell.com.
• Domluvíme se spolu na dalších krocích (pohovor, prohlídka výroby atd.).

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Ludmila Vehovska