EN

Detail pozice

Finální kontrolor

Lokalita: Olomouc
Mám zájem

Kdo jsme?

Jsme strojaři a strojařky z Honeywell Aerospace Olomouc a vyrábíme součástky do motorů pro letadla těch největších značek jako Airbus, Boeing nebo Bombardier. Díky nám létají miliony lidí bezpečně po celém světě. Naše inženýrské oddělení má k dispozici unikátní technologie a high-tech materiály a může se spolehnout, že ve špičkovém prostředí výroby se díky precizní práci celého týmu vše vyrábí na tisícinu milimetru přesně. Jinak to ani v letectví nejde. Podílíme se na mezinárodních projektech, které formují budoucnost celého odvětví Aerospace. A to vše v Hlubočkách u Olomouce.

Co u nás budete dělat?

• Nejprve Vás všechno naučíme. Do detailu. První týdny strávíte v našem školícím středisku, teprve poté se zapojíte do výroby, kde z Vás postupně uděláme zkušené finální kontrolorky a kontrolory.
• Budete zajišťovat kontrolu rozměrových charakteristik při mezioperační a konečné kontrole ve společnosti Honeywell Aerospace Olomouc. Vše podle jasných postupů a pracovat budete s tím nejlepším, co je ve strojírenství k dispozici.
• Součástí Vaší práce bude také údržba měřidel a přípravků na pracovišti, dodržování požadovaných předpisů a příprava dokumentů. To vše v souladu s interními předpisy a pravidly BOZP.
• Každý den budete komunikovat s technology a postupně se zapojíte i do optimalizace procesů kontrolory.
• Stanete se součástí týmu, na základě jehož odborných znalostí si zákazník může být jist, že obdrží výrobky, které splňují jejich očekávání.

Jak se Vám odměníme?

Náležitým finančním ohodnocením. Nabízíme mimo jiné nadstandardní příplatky za odpolední, noční a víkendové směny.
● Zajímavými benefity, jako je například příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na regeneraci v podobě Benefit+ bodů, dotované stravování v naší závodní kantýně,
5 týdnů dovolené, Multisport karta. Naše závodní ordinace vám může nabídnout služby praktického lékaře, včetně bezplatného očkování proti chřipce. A je toho mnohem víc!
● Kvalitním vzděláváním, které Vám umožní zazářit. Máme vlastní školící středisko a rozsáhlou nabídky firemního vzdělávání, které vám umožní své znalosti dále rozšiřovat.
● Podmínkami a zázemím. Špičková technologie, čistota a bezpečnost výroby, to vše je u nás základ, včetně poskytnutí nadstandardních osobních ochranných pomůcek. Fungujeme podle jasných pravidel.
● Bezpečným místem pro práci. Zdraví našich zaměstnanců bereme velice vážně, proto děláme všechno proto, abyste do práce mohli chodit bez obav o sebe i Vaše nejbližší. Zaměstnanci dostávají pravidelně roušky, respirátory a také vitamínové balíčky na posílení imunity.
● Partou, ve které Vás to bude bavit. Podporujeme začlenění nových kolegů a týmovou spolupráci – jsme jeden tým.
● Příležitostmi ke kariérnímu růstu a různorodou prací, která se nestane rutinou.

Co budete ke své práci potřebovat a co Vám pomůže?

• Praxe z technických pozic, ideálně z podobné pozice
• Pokud jste uchazeč bez praxe, strojírenské vzdělání je nutnost
• Znalost čtení technické dokumentace
• Praxe s měřením pomocí základních komunálních měřidel – posuvka, mikrometr, apod.
• Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
• Čistý trestní rejstřík.

Co dál?

• Dejte nám o sobě vědět. Prohlédněte si náš kariérní web www.spickovastrojarina.cz nebo rovnou napište naší recruiterce Ludmile Vehovské na email Ludmila.vehovska@honeywell.com.
• Domluvíte se spolu na dalších krocích (osobní schůzka, prohlídka výroby atd.).

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Ludmila Vehovska