EN

Detail pozice

Mechanical Design Engineer I

Lokalita: Olomouc

Jsme strojaři a strojařky z Honeywell Aerospace Olomouc a vyrábíme součástky do motorů pro letadla těch největších značek jako Airbus, Boeing nebo Bombardier. Díky nám létají miliony lidí bezpečně po celém světě. Naše inženýrské oddělení má k dispozici unikátní technologie a high-tech materiály a může se spolehnout, že ve špičkovém prostředí výroby se díky precizní práci celého týmu vše vyrábí na tisícinu milimetru přesně. Jinak to ani v letectví nejde. Podílíme se na mezinárodních projektech, které formují budoucnost celého odvětví Aerospace. A to vše v Hlubočkách u Olomouce.

R&O tým nabízí skvělou příležitost pro juniorní strojní inženýry! Máte minimálně bakalářský titul ze strojního inženýrství, dobrou angličtinu a chcete získat zkušenosti v oblasti aerospace? Rádi Váš vše naučíme, důležité je hlavně Vaše nadšení, zápal a chuť posouvat se dál.

Co budete dělat?

- provádět technologických činností v rámci vyhodnocování výrobních procesů, snižovaní výrobních nákladů, zlepšování kvality, zvyšování včasnosti dodávek a snižování zásob pro současně vyráběné motory;
- provádět technologických revizí/analýz MRB a řízení neshod včetně vyhodnocení a odstranění kořenových příčin;
- aktualizovat Design For Manufacturing Environment (DFME) s cílem zkrátit výrobní čas a náklady na základě získaných zkušeností včetně nákladových modelů, standardních výkresů a specifikací, standardů CAD a parametrických designových systémů pro nově vyráběné produkty.

Vaše kvalifikace

- ukončené bakalářské vzdělání v oboru strojní inženýrství
- anglický jazyk na úrovni B2 (budete komunikovat s anglickým nadřízeným a kolegy z Německa a Velké Británie)
- český jazyk na úrovni rodilého mluvčího

Navíc oceníme

- zkušenosti se strojním design inženýrstvím z odvětví aerospace či automotive

Co získáte?

- nadstandartní platové ohodnocení
- škálu benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, Benefit+ program, Multisport karta a další
- dotované stravování v naší závodní kantýně
- smlouvu na dobu určitou do jara 2024 s možností prodloužení při oboustranné spokojenosti
- příležitost získat první pracovní zkušenosti ve firmě nadnárodního formátu
- mezinárodní pracovní prostředí a spolupráce s kolegy ze zahraničí

Zaujala Vás tato pozice? Budeme se těšit na Váš životopis!

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Ludmila Vehovska