EN

Detail pozice

CMM INSPEKTOR

Lokalita: Olomouc
Mám zájem

KDO JSME?

Jsme strojaři a strojařky z Honeywell Aerospace Olomouc a vyrábíme součástky motorů pro letadla těch největších značek jako Airbus, Boeing nebo Bombardier. Máme k dispozici unikátní technologie a pracujeme se speciálními materiály. Ve špičkovém prostředí se díky precizní práci celého týmu vše vyrobí na tisícinu milimetru přesně. Jinak to ani v letectví nejde. Podílíme se na mezinárodních projektech, které formují budoucnost Aerospace. A to vše v Hlubočkách u Olomouce. VZLÉTNĚTE S NÁMI!

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

● První týdny po Vašem nástupu strávíte v našem školícím středisku. Ujmou se Vás naši školitelé, kteří budou mít na starosti Vaše zaškolování a seznámení s firmou.
● Poté již bude zaškolování probíhat na Vašem pracovišti ve výrobě.
● Hlavní náplní Vaší práce bude měření na 3D souřadnicovém měřícím stroji a následné vyhodnocení naměřených dat
● Budete ověřovat rozměrové charakteristiky u dílců, zpracovávat data nutná pro řízení výroby a zpracovávat podklady pro technologii
● Součástí Vaší práce bude také údržba měřícího stroje.

JAK SE VÁM ODMĚNÍME?

● Náležitým finančním ohodnocením. Nabízíme mimo jiné nadstandardní příplatky za odpolední, noční a víkendové směny.
● Zajímavými benefity, jako je například příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na regeneraci v podobě Benefit+ bodů, dotované stravování v naší závodní kantýně,
5 týdnů dovolené, Multisport karta. Naše závodní ordinace vám může nabídnout služby praktického lékaře, včetně bezplatného očkování proti chřipce. A je toho mnohem víc!
● Kvalitním vzděláváním, které Vám umožní zazářit. Máme vlastní školící středisko a rozsáhlou nabídky firemního vzdělávání, které vám umožní své znalosti dále rozšiřovat.
● Podmínkami a zázemím. Špičková technologie, čistota a bezpečnost výroby, to vše je u nás základ, včetně poskytnutí nadstandardních osobních ochranných pomůcek. Fungujeme podle jasných pravidel.
● Bezpečným místem pro práci. Zdraví našich zaměstnanců bereme velice vážně, proto děláme všechno proto, abyste do práce mohli chodit bez obav o sebe i Vaše nejbližší. Zaměstnanci dostávají pravidelně roušky, respirátory a také vitamínové balíčky na posílení imunity.
● Partou, ve které Vás to bude bavit. Podporujeme začlenění nových kolegů a týmovou spolupráci – jsme jeden tým.
● Příležitostmi ke kariérnímu růstu a různorodou prací, která se nestane rutinou.

CO BUDETE KE SVÉ PRÁCI POTŘEBOVAT A CO VÁM POMŮŽE?

● Vzdělání strojního zaměření
● Zápal pro věc a ochota učit se a rozvíjet se
● Bez znalosti čtení technické dokumentace se u nás neobejdete.
● Zkušenost s CMM měřením je velkou výhodou, jsme však otevřeni k zaučení motivovaného absolventa
● 2D kreslení
● Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
● Čistý trestní rejstřík.

CO DÁL?

• Dejte nám o sobě vědět. Prohlédněte si náš kariérní web www.spickovastrojarina.cz, pošlete nám životopis nebo rovnou napište naší kolegyni z náborového oddělení Ludmile Vehovské na email Ludmila.vehovska@honeywell.com.
• Domluvíme se spolu na dalších krocích (pohovor, prohlídka výroby atd.).

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Ludmila Vehovska