EN

Detail pozice

CNC Operátor

My v Honeywell Aerospace Olomouc, v Hlubočkách - Mariánském Údolí, od roku 2002 navrhujeme, vyrábíme a opravujeme části motorů letadel, které denně přepraví milióny lidí po celém světě. Patříme mezi špičku v leteckém průmyslu, ve strojírenské výrobě. Naše výrobky používají přední výrobci dopravních, nákladních a vojenských letadel jako je Boeing, Airbus, Bombardier, Cessna, Embraer a další. Jsme součástí nadnárodní korporace Honeywell, která tyto výrobky dodává již od roku 1951.

Lokalita: Olomouc
Mám zájem

Kdo jsme?

Jsme strojaři a strojařky z Honeywell Aerospace Olomouc a vyrábíme součástky motorů pro letadla těch největších značek jako Airbus, Boeing nebo Bombardier. Díky nám létají miliony lidí bezpečně po celém světě. Naše inženýrské oddělení má k dispozici unikátní technologie a high-tech materiály a může se spolehnout, že ve špičkovém prostředí ve výrobě se díky precizní práci celého týmu vše vyrobí na tisícinu milimetru přesně. Jinak to ani v letectví nejde. Podílíme se na mezinárodních projektech, které formují budoucnost Aerospace. A to vše v Hlubočkách u Olomouce. VZLÉTNĚTE S NÁMI!

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

● První týdny po Vašem nástupu strávíte v našem školícím středisku. Ujmou se Vás naši školitelé, kteří budou mít na starosti Vaše zaškolování a seznámení s firmou.
● Poté již bude zaškolování probíhat na Vašem pracovišti ve výrobě.
● Hlavní náplní Vaší práce bude obsluha CNC obráběcího stroje (a to včetně nastavení, seřízení a přípravy nástrojů) vždy na základě technologického postupu.
● Pracovat budete se systémy Heidenhain, Sinumerik nebo Fanuc. Nebudete sice programovat, ale aspoň základní orientace je důležitá (můžete pomáhat technologům s vylepšením programu).
● Průběžně si budete obrobek měřit, na závěr porovnávat s technickou dokumentací a naměřené hodnoty zanesete do systému.

S čím můžete počítat, jak se Vám odměníme?

• Kvalitním vzděláváním, které Vám umožní zazářit. Začnete v rámci školícího střediska a rozsáhlé nabídky firemního vzdělávání dle Vaší pozice. Samozřejmě budete moci svoje vědomosti dále rozšiřovat, podle toho jakým směrem se budete chtít v rámci kariéry u nás rozvíjet. Čeká na Vás možnost vzdělávání, díky kterému si budete moci zvyšovat nejen svoje znalosti, ale rovněž kvalifikaci.
• Dostanete náležité finanční ohodnocení a nadstandardní příplatek za odpolední, noční a víkendové směny (nad rámec zákoníku práce). V naší kantýně s dotovaným stravováním si vyberete z široké nabídky jak obědů, tak i snídaní či večeří za velmi dobré ceny.
• Po uplynutí zkušební doby obdržíte příspěvek na regenerační a preventivní péči o vaše zdraví v podobě Benefit Plus bodů, který se vyplácí 2x ročně, a příspěvek na penzijní připojištění. Ihned jak to epidemiologická situace umožní, budete moci využít také nabídku Multisport karty. 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
• Podmínkami a zázemím. Špičková technologie, čistota a bezpečnost výroby, to vše je u nás základ, bezplatné poskytnutí nadstandardních osobních ochranných pomůcek. Fungujeme podle jasných pravidel.
• Partou, ve které Vás to bude bavit. Od začátku u nás budete kmenovým zaměstnancem. Na směnách se známe velmi dobře navzájem, držíme při sobě a lidé od nás neodcházejí po pár týdnech nebo měsících. Když je problém, vyříkáme si to. Jeden bez druhého totiž součástky pro letecký motor nevytvoříme.
• Bezpečným místem pro práci. Zdraví našich zaměstnanců bereme velice vážně, proto děláme všechno proto, abyste do práce mohli chodit bez obav o sebe i Vaše nejbližší. Měření teploty před vstupem do prostor firmy je samozřejmostí, a naše zaměstnance pravidelně testujeme antigenními testy přímo v naší závodní ordinaci, kterou můžete v případě zájmu využít i jako místo ke své registraci praktického lékaře. V současné době dáváme zaměstnancům adekvátní množství zdravotnických roušek a respirátorů nejen pro ochranu na pracovišti, ale k osobní potřebě. Myslíme na posílení imunity a nabízíme pravidelně vitamínové balíčky pro posílení imunity. Pro případy podezření na onemocnění máme přesně daná bezpečnostní pravidla, proto vždycky budete vědět, jak v nejrůznějších situacích postupovat, abyste maximálně chránili jak sebe, tak své spolupracovníky.

Co budete ke své práci potřebovat a co Vám pomůže?

● Vzdělání strojního zaměření (vzdělání v oboru mechanik seřizovač/obráběč kovů, nebo odpovídající zkušenosti se strojírenskou výrobou a obráběním Vám u nás začátky přeci jen ulehčí).
● Ideálně 2 až 3 roky praxe na CNC soustruhu nebo CNC karuselu
● Alespoň základní znalost měření a práce s měřidly (posuvka, mikrometr, kalibr,...).
● Bez znalosti čtení technické dokumentace se u nás neobejdete.
● Základní znalost práce na PC – nemusíte se ničeho bát, pro vše důležité Vás zaškolíme.
• Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
• Čistý trestní rejstřík.

Co dál?

• Dejte nám o sobě vědět. Prohlédněte si náš kariérní web www.spickovastrojarina.cz, pošlete nám životopis nebo rovnou napište naší recruiterce Ludmile Vehovské na email Ludmila.vehovska@honeywell.com.
• Domluvíte se spolu na dalších krocích (pohovor, prohlídka výroby atd.).

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Ludmila Vehovska