EN

Detail pozice

Elektro Projektant

Honeywell Intelligrated is a leading, single-source provider of automated material handling solutions and intelligent software that drive fulfillment efficiency for retailers, manufacturers, and logistics providers around the world. Through a broad portfolio of automation equipment, warehouse execution system software, services, and support, our solutions give businesses a driven edge in increasingly sophisticated commerce and fulfillment environments.

Lokalita: Brno – Výzkumné a vývojové centrum

Náplň práce:

- Vytváření projektových výkresů a rozvržení systému pomocí CAD systému ve 2D a 3D
- Vytváření a údržba návrhů v systému ERP
- Výběr prvků systému pro projektování dopravníkového systému v koordinaci s projektantem
- Doprovázení projektových inženýrů k měření přímo na místě u zákazníka
- Objasnění projektu (např. Měření) s prodejním technikem nebo zákazníkem (také na místě)
- Údržba 2D / 3D databází funkčních modulů a systémů
- Údržba rozvržení specifických pro zákazníka v systému CAD

Klíčové znalost/zkušenosti:

- 2-3 roky zkušeností jako technický kreslíř
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni
- Znalosti CAD v produktech AutoCAD / CIM DB / Inventor

Oceňujeme:

- Bakalářský nebo magisterský titul v oboru
- Znalost německého jazyka
- Schopnost samostatně pracovat
- Ochota učit se novým technologiím

Nabízíme:

Dynamické a kreativní mezinárodní pracovní prostředí.
Plány profesionálního rozvoje včetně školení a dalších kariérních příležitostí.
Atraktivní výhody zahrnující týden dovolené navíc, polopružnou pracovní dobu, penzijní připojištění, příspěvek na stravování, bufet atd.
Kultura, která podporuje začlenění, rozmanitost a inovace.
Zkušení vůdci, kteří podpoří váš profesionální rozvoj.

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Natalie Faruzelova