EN

Detail pozice

Test Technician

The future is what you make it. When you join Honeywell, you become a member of our global team of thinkers, innovators, dreamers and doers who make the things that make the future. That means changing the way we fly, fueling jets in an eco-friendly way, keeping buildings smart and safe and even making it possible to breathe on Mars. Working at Honeywell isn’t just about developing cool things. That’s why all of our employees enjoy access to dynamic career opportunities across different fields and industries. Are you ready to help us make the future?

Lokalita: Brno – Výzkumné a vývojové centrum

Staň se členem našeho Safety & Productivity Solutions Quality týmu! Coby testovací Technik budeš zodpovědný/á za testování ochranných pracovních prostředků a reportování výsledků a budeš se tak podílet na plnění vysokých standard, které od nás očekávají naši zákazníci a pomáhat s ochranou lidí pracujících v nebezpečných podmínkách.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Testování produktů podle testovacích plánů a standardů
- Aplikování mezinárodních standardů a interních Honeywell procesů
- Práce v mezioborovém týmu pro zajištění řádné validace produktu
- Tvorba technických reportů (záznamy, výsledky, shrnutí, certifikační dokumenty)
- Tvorba a aktualizace pracovních pokynů
- Definování a implementace testovacích metodologií
- Testovací práce v laboratoři
- Příprava testovacích vzorků a podpora probíhajících projektů

BUDEŠ POTŘEBOVAT:

- Angličtinu na komunikativní úrovni pro komunikaci s mezinárodním týmem
- Schopnost číst a porozumět bezpečnostním standardům v angličtině
- Schopnost ovládat nástroje jako vrtačka, pásová pila, bruska a jiné běžné nářadí
- Schopnost pracovat v laboratoři a dodržovat bezpečnostní pravidla a standardy
- Analytické dovednosti, orientaci na výsledek, přesnost a zodpovědnost

NAVÍC OCENÍME:

- Zkušenost s produktovým testováním nebo zkušenost s prací v akreditační laboratoři
- Jakoukoli certifikaci pro obsluhování strojů, např. pro obsluhování soustruhu
- Zkušenost s obsluhováním analytických a testovacích strojů, např. s trhacím nebo souřadnicovým strojem
- Schopnost analyzovat data a číst statistiky
- Zkušenost s tvorbou reportů

NABÍZÍME:

- Profesní rozvoj s podporou zkušených vedoucích a kolegů
- Dynamické a kreativní pracovní prostřední mezinárodní firmy, každodenní používání angličtiny
- Možnost získat Six Sigma certifikát v rámci práce
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Atraktivní benefity: týden dovolené navíc, semi-flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzi, stravenky, benefitní program kafeterie, atd.
- Smysluplnou práci, která přispívá k ochraně zdraví a lidských životů

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Ludmila Vehovska