EN

Detail pozice

Koordinátor/ka výroby

Hledáte práci v čistém a bezpečném prostředí?
Chcete být za svou práci patřičně odměněni?
Jsme firma, která si svých zaměstnanců a zaměstnankyň cení. Pojďte s námi dělat špičkovou strojařinu!

Lokalita: Olomouc
Mám zájem

Kdo jsme?

Jsme strojaři a strojařky z Honeywell Aerospace Olomouc a vyrábíme součástky do motorů pro letadla těch největších značek jako Airbus, Boeing nebo Bombardier. Díky nám létají miliony lidí bezpečně po celém světě. Naše inženýrské oddělení má k dispozici unikátní technologie a high-tech materiály a může se spolehnout, že ve špičkovém prostředí výroby se díky precizní práci celého týmu vše vyrábí na tisícinu milimetru přesně. Jinak to ani v letectví nejde. Podílíme se na mezinárodních projektech, které formují budoucnost celého odvětví Aerospace. A to vše v Hlubočkách u Olomouce.

Co u nás budete dělat?

● Nejprve Vás všechno naučíme. Do detailu. První týdny strávíte v našem školícím středisku. Poté již bude zaškolování probíhat ve Vašem týmu.
● Hlavní náplní práce je kontrolování plnění výrobního plánu, tzn. udržovat si přehled, jak se dílce pohybují v našem interním systému a ve výrobě.
● Spoluúčast na poradách a komunikace s výrobními středisky Vám tento přehled zajistí.
● Budete informovat vedoucího výrobního střediska o aktuálním stavu zakázky.
● Čeká Vás různorodá náplň práce, kde můžete uplatnit své návrhy na řešení.

S čím můžete počítat, jak se Vám odměníme?

● Kvalitním vzděláváním, které Vám umožní zazářit. Ze začátku si své znalosti budete zvyšovat v rámci školícího střediska a firemního vzdělávání. Dále na Vás čeká též možnost vzdělávání nad tento rámec, díky kterému si budete moci zvyšovat nejen svoje znalosti, ale rovněž kvalifikaci.
● Dostanete náležité finanční ohodnocení a řadu nadstandardních bonusů (příplatky za odpolední směny, až 3 % z měsíční mzdy na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu). Zajistíme Vám dotované stravování a dáme Vám 5 týdnů dovolené.
● Podmínkami a zázemím. Špičková technologie, čistota a bezpečnost výroby, to vše je u nás základ. Fungujeme podle jasných pravidel.
● Partou, ve které Vás to bude bavit. Od začátku u nás budete kmenovým zaměstnancem. Na směnách se známe velmi dobře navzájem, držíme při sobě a lidé od nás neodcházejí po pár týdnech nebo měsících. Když je problém, vyřešíme ho společně. Jeden bez druhého totiž součástky pro letecký motor nevytvoříme.

Co budete ke své práci potřebovat a co Vám pomůže?

● Praxe ve výrobě/logistice vítána (lidé s praxí z obdobné pozice to u nás mají v začátcích přeci jen jednodušší).
● Znalost čtení technické dokumentace, práce s měřidly (dokážeme Vás to naučit).
● Znalost práce na PC (MS Word, Excel, Powerpoint)
● AJ výhodou
● Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
● Čistý trestní rejstřík.

Co dál?

● Dejte nám o sobě vědět. Prohlédněte si náš kariérní web www.spickovastrojarina.cz nebo rovnou napište na email jan.kubanek@honeywell.com.
● Domluvíme se spolu na dalších krocích (osobní schůzka, prohlídka výroby atd.).

Honeywell Aerospace Olomouc

Jan Kubanek
Nádražní 400
783 65 Hlubočky
Česká republika
+420 778 720 189

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Jan Kubanek