EN

Detail pozice

Senior mzdová účetní

Lokalita: Praha

Mzdový účetní bude provádět řadu složitých účetních funkcí, zpracovávat a ověřovat informace o dovolené zaměstanců, odchodů do důchodu, záznamy o mzdách, dávkách a platbách.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za celé účetnictví
  • Zodpovědnost za poskytování služeb a plnění specifických mzdových procesů
  • Zajistit, aby byly procesy personální správy a mzdová agendy v souladu s globálními, právními a daňovými standardy.
  • Správa nových zaměsnaců v mzdovém systému
  • Zpracování mzdových plateb, včetně bonusových plateb, startérů apod.
  • Mzdové platby
  • Nahrávání dovolené, nemocenské dovolené, absence
  • Mzdové procesy na konci roku, odsouhlasení mezd za každý měsíc
  • Poskytování podpory všem zaměstnancům a manažerům v rámci mzdové agendy
  • Podpora HR týmů, zajistění toku dat
  • Vytváření reportů pro vedení firmy
  • Aktualizace systému SAP v souladu se zákonem
  • Správa sociálních příspěvků
  • Podpora při ladění reportů o mzdových výkazech
  • Aktivní účast na mzdových projektech
  • Podpora při dotazech zaměstanců

Požadavky:

  • Nejméně 3 roky na podobné pozici
  • Znalost českého učetnictví, včetně českých legislativních procesů
  • Analytické dovednosti
  • Schopnost vytvářet silé vztahy se zákazníky
  • Poskytovat kvalitní služby

Oceňujeme:

  • Zkušenosti s českým účetnictvím plus základní právní znalosti
  • Znalosti v systemu SAP
  • Microsoft office
  • Znalost češtiny a angličtiny

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Petra Nadudvariova