EN

Detail pozice

Svářeč metodou TIG

Hledáte práci v čistém a bezpečném prostředí?
Chcete být za svou práci patřičně odměněni?
Jsme firma, která si svých zaměstnanců a zaměstnankyň cení. Pojďte s námi dělat špičkovou strojařinu!

Lokalita: Olomouc
Mám zájem

Kdo jsme?

Jsme strojaři a strojařky z Honeywell Aerospace Olomouc a vyrábíme součástky do motorů pro letadla těch největších značek jako Airbus, Boeing nebo Bombardier. Díky nám létají miliony lidí bezpečně po celém světě. Naše inženýrské oddělení má k dispozici unikátní technologie a high-tech materiály a může se spolehnout, že ve špičkovém prostředí výroby se díky precizní práci celého týmu vše vyrábí na tisícinu milimetru přesně. Jinak to ani v letectví nejde. Podílíme se na mezinárodních projektech, které formují budoucnost celého odvětví Aerospace. A to vše v Hlubočkách u Olomouce.

Co u nás budete dělat?

● První týdny po Vašem nástupu strávíte v našem školícím středisku. Ujmou se Vás naši školitelé, kteří budou mít na starosti Vaše zaškolování a seznámení s firmou.
● Poté již bude zaškolování probíhat na Vašem pracovišti ve výrobě.
● Budete stehovat (balltecking), provádět vysokokapacitní svařování a pomocné svářečské práce.
● Mezi pomocné svářečské práce patří např. pilování, odjehlování, zalešťování, vrtání a ruční - strojní broušení.
● Budete pájet a svářet plamenem a postupně se zapracujete i na svařování v ochranné atmosféře.
● Vašim úkolem bude taktéž vizuální kontrola sváru a následné zapisování dat do systému SAP (systém znát nemusíte, vše Vás naučíme).

S čím můžete počítat, jak se Vám odměníme?

● Dostanete náležité finanční ohodnocení a řadu nadstandardních bonusů: navýšené příplatky za směnnost, výkonnostní bonus až 4 000 Kč/měsíc, až 3 % z měsíční mzdy na penzijní připojištění, dotované stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, očkování proti chřipce zdarma, dárky za výročí působení ve společnosti, karta MultiSport, příspěvek na regeneraci, fyzioterapeutický program, teambuildingové akce pro náš tým, zajištění pitného režimu na pracovištích, zvýhodněné telefonní tarify, bezplatná služba krizové intervence, slevy od různých poskytovatelů na výrobky a služby.
● Kvalitním vzděláváním, které Vám umožní zazářit. Ze začátku si své znalosti budete zvyšovat v rámci školícího střediska a firemního vzdělávání. Dále na Vás čeká též možnost vzdělávání nad tento rámec, díky kterému si budete moci zvyšovat nejen svoje znalosti, ale rovněž kvalifikaci.
● Podmínkami a zázemím. Špičková technologie, čistota a bezpečnost výroby, to vše je u nás základ. Fungujeme podle jasných pravidel.
● Partou, ve které Vás to bude bavit. Od začátku u nás budete kmenovým zaměstnancem. Na směnách se známe velmi dobře navzájem, držíme při sobě a lidé od nás neodcházejí po pár týdnech nebo měsících. Když je problém, vyřešíme ho společně. Jeden bez druhého totiž součástky pro letecký motor nevytvoříme.

Co budete ke své práci potřebovat a co Vám pomůže?

● Manuální zručnost (vzdělání ve strojním oboru nebo lidé s praxí ve svařování ve strojní výrobě to u nás mají v začátcích přeci jen jednodušší).
● Svářečský průkaz. Výhodou je úspěšné zvládnutí certifikace v oblasti technologie svařování.
● Alespoň základní znalost měření a práce s měřidly (posuvka, mikrometr, kalibr,...).
● Bez znalosti čtení technické dokumentace se u nás neobejdete.
● Základní znalost práce na PC – nemusíte se ničeho bát, pro vše důležité Vás zaškolíme.
● Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
● Čistý trestní rejstřík.

Co dál?

● Dejte nám o sobě vědět. Prohlédněte si náš kariérní web www.spickovastrojarina.cz nebo rovnou napište naší recruiterce Gabriele Mičkové na email gabriela.mickova@honeywell.com.
● Domluvíte se spolu na dalších krocích (osobní schůzka, prohlídka výroby atd.).

Honeywell Aerospace Olomouc

Gabriela Mičková
Nádražní 400
783 65 Hlubočky
Česká republika
+420 737 264 367

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Gabriela Mickova