EN

Detail pozice

Inženýr dodavatelské kvality

Lokalita: Brno – Výrobní závod

Co bude náplňí Vaší práce:

- Rozvoj dodavatelů a zajištění kvality dodávek
- Hodnocení stávajících i nových dodavatelů na základě stanovených kritérií za účelem snížení scrapovosti a zvýšení produktivity
- Provádění dodavatelských auditů a stanovování konkrétních krátkodobých i dlouhodobých cílů
- Spolupráce s příslušenými odděleními při implementaci nápravných opatření (Sourcing, RnD, Customer Quality, Engineering, aj)
- Řešení problémů s dodavateli za využítí příšlušných analýz (8D, 5Wh, Ishikawa)
- Účast a podílení se na specifických projektech
- Komplexní zajištění PPAP u dodavatelů
- Cestování k dodavatelům (75% svěřených dodavatelů je situováno v Polsku)

Co od Vás očekáváme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru – elektro vzdělání výhodou
- Min. 3 roky zkušeností z oblasti kvality/designu ve výrobním prostředí (mechanické nebo elektrické komponenty)
- Zkušenosti a znalosti z oblasti elektrovýroby (EMS manufacturing and business processes)
- Základní znalost a porozumění projektového managementu – zkušenosti jsou výhodou
- Zkušenosti se systémem SAP
- Prokazatelné znalosti nástrojů kvality ( 8D, Lean, 5 Why’s, Pareto Analysis, Six Sigma, 8-D, FMEA PPAP, etc.)
- Silné organizační schopnosti
- Silné komunikační dovednosti – schopnost komunikace v týmu i samostatně
- Anglický jazyk na úrovni denní komunikace
- Španělšina/Polština – výhodou
- Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič (30% - 40% cestování)

Co Vám nabízíme:

- Podílení se na zajímavých projektech v mezinárodním prostředí
- Sdílení zkušeností s kolegy z ostatních evropských poboček
- Široké spektrum benefitů
- Příležitosti pro další profesní růst

Kontakt

Ademco s r.o.
Vendula Petýrková
Tuřanka 96/1236
627 00  Brno-Slatina
Česká Republika