EN

Detail pozice

Commodity Manager BTS – Hotové výrobky

Lokalita: Brno – Výrobní závod

Náplň práce:

- Dodržování schválených postupů, kontrola a zlepšování procesů v oblasti nákupu hotových výrobků
- Podpora vytváření a implementace komoditní strategie ve EMEA regionu
- Pravidelný monitoring komoditního trhu
- Komunikace a vyjednávání s dodavateli
- Uzavírání smluv s dodavateli (komerční podmínky, platba, kvalita)
- Spolupráce s NPI týmem na zapojení preferovaných dodavatelů
- Sledování dodavatelské základny a kontrola její výkonnosti za využití stanovených metrik
- Podpora při vytváření ročního plánu cílů (AOP) a zajištění jeho dodržení
- Dosažení stanovených cílů a snížení časových nároků v souladu s AOP
- Spolupráce s produktovým management a R&D na projektech snižování nákladů výrobků (VE/CE projekty)
- Spolupráce s ostatními odděleními (Marketing, R&D, PMO, Sales, aj.)

Požadujeme:

- Min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- Zkušenosti s řízením komodit a strategickým nákupem
- Zkušenosti s vyjednáváním a správou smluv s dodavateli
- Znalosti z oblasti prodeje, produktového marketingu - výhodou
- Orientace na globálním komoditním trhu
- Zkušenosti s vedením týmu a řízením projektů
- Silné organizační a komunikační schopnosti
- Analytické myšlení a orientace na výsledky
- Anglický jazyk – slovem i písmem

Nabízíme:

- Podílení se na zajímavých projektech v mezinárodním prostředí
- Sdílení zkušeností s kolegy z ostatních evropských poboček
- Široké spektrum benefitů
- Příležitosti pro další profesní růst

Kontakt

Ademco s r.o.
Vendula Petýrková
Tuřanka 96/1236
627 00  Brno-Slatina
Česká Republika