EN

Detail pozice

Technolog laseru

Hledáte práci v čistém a bezpečném prostředí?
Chcete být za svou práci patřičně odměněni?
Jsme firma, která si svých zaměstnanců cení. Pojďte s námi dělat špičkovou strojařinu!

Lokalita: Olomouc

Hledáte práci, která vás bude bavit a bude vám přinášet nové výzvy?
Nemáte problém mluvit s operátory i vedoucími?
Zajímá vás technologie laseru a chcete se v této oblasti dále rozvíjet?
Tak čtěte dál, tahle pozice je přímo pro vás!

V naší výrobě využíváme především metodu TIG , ale také odporové (bodové a švové) dále metodou EBW (svazkem elektronů). Tým technologů má teď 5 členů, kdy každý má svoji oblast zájmu, ale zároveň funguje i určitá zastupitelnost.

Vaše pracovní náplň by vypadala následovně:

• Po příchodu do práce vás čekají schůzky s výrobou, kde se řeší události minulého dne – co se povedlo, co se nepovedlo a kde je třeba zabrat.
• Budete se účastnit různých projektů – zavádění nových technologií a vylepšování těch stávajících
• Budete vypracovávat technologické postupy, řešit parametry, řešit funkčnost strojů a pomocných přípravků včetně neshod ve výrobní dokumentaci.
• Dost času budete trávit na hale ve výrobě - připravte se na to, že budete nosit monterky.
• Budete spolupracovat na zavádění nových dílců do výroby.
• A k tomu vás čeká i nějaká administrativa – zadávání požadavků na nákup, reporty, řešení mailů.

Od vás očekáváme:

• VŠ/Střední bakaláře v oboru strojírenství.
• Angličtinu na úrovni A2 – prostě abyste si s google translator dokázali přeložit a napsat email, ale lepší znalost bude velkou výhodou
• Pokud znáte SAP, je to jen výhoda pro vás.
• Do týmu potřebujeme proaktivní a kreativní osobnost, která do výroby přinese čerstvý vítr.
• Dále pak čistý trestní rejstřík a řidičský průkaz sk. B
• Praxe na podobné pozici výhodou

Na oplátku vám nabízíme:

•Moderní výrobní technologie a neobvyklé materiály používané v leteckém průmyslu
• Odborné semináře, účast na mezinárodních projektech
• Lean & Six Sigma prostředí
• Příspěvek na dojíždění
• Kantýnu, kde můžete snídat, svačit, obědvat i večeřet
• Benefity – 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, e-learning systém, jazykové kurzy po dohodě
• Každoroční navyšování mzdy
• Mimopracovní aktivity – sportovní turnaje, Family Day, teambuildingy ,Kariérní i profesní rozvoj

Kdo jsme?

Jsme strojírenská společnost se sídlem v Hlubočkách - Mariánském Údolí, součást významné nadnárodní korporace Honeywell.
Jsme významným dodavatelem součástí leteckých motorů a služeb. Naše výrobky najdete v mnoha letadlech Boeing, Airbus, helikoptérách a obchodních letadlech. .
VZLÉTNĚTE S NÁMI!

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Katerina Budacova