EN

Detail pozice

JAVA Developer/Solution Architect

Vaším úkolem bude zajištění efektivní implementace změn pro Product Lifecycle Management system(PLM). Budete pomáhat s definováním, vývojem a dokumentováním uživatelských změn, které povedou k optimalizaci funkcí a zlepšení uživatelského prostředí. Nedílnou součástí je i vyhodnocení chyb a identifikace vhodného řešení ve spolupráci s dodavatelem PLM řešení.

Lokalita: Brno – Výzkumné a vývojové centrum

Náplň práce

  • Vývoj a implementace efektivních řešení, na základě podnětů od uživatelů a organizace (modifikace kódu a vývoj aplikace)
  • Posouzení požadovaných změn a jejich dopadu na procesy a nastavení systému
  • Zajištění dodržení časového plánu a prioritizace na základě požadavků organizace

Vaše kvalifikace

  • VŠ vzdělání (Bc.) v oboru informačních technologií, programování
  • Zkušenost s programovacím jazykem JAVA (JPO)
  • Zkušenost s SQL, MQL, TCL nebo základy Linux/Unix shell scripting
  • Výhodou je zkušenost s podporou vnitropodnikových systémů jako ERP, CRM
  • Znalost anglického jazyka – budete komunikovat s US týmy

Nabízíme

  • Pracovní prostředí, které podporuje nové nápady, vítá iniciativu a podporuje váš profesní růst.
  • Balíček benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, odborná školení)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dvě kantýny. Můžete u nás snídat, obědvat, svačit a do šesti i večeřet.
  • Široký výběr mimopracovních aktivit! Vyberete si třeba mezi hodinami jógy, běžeckými tréningy, rockovou skupinou či motokárami?

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Marcela Němečková
Tuřanka 1236/96
627 00  Brno-Slatina
Česká republika