EN

Detail pozice

Finance Business Partner

Lokalita: Brno – Výzkumné a vývojové centrum

Náplň práce:
- Finanční management (plánování, rozpočtování) pro část Vývojového centra (cca 400 zaměstnanců)
- Příprava ročních (AOP) i strategických plánů (STRAP)
- Měsíční analýzy výsledků, forecasting
- Reporting nákladů a projektů pro centrály v zahraničí
- Plánování, analýza a reporting
- Podpora měsíční závěrky

Očekáváme:
- VŠ vzdělání, nejlépe v oboru financí
- Odpovídající praxe nejlépe v zahraniční firmě
- Výborné analytické schopnosti
- Pokročilá znalost MS Excel (konting. tabulky, funkce)
- Velmi dobrá znalost AJ (budete denně komunikovat ústně i písemně)
- Výhodou znalost SAPu

Nabízíme:
- zajímavou práci v globální společnosti
- práci v mezinárodních týmech
- možnost dalšího profesního růstu
- komplexní systém benefitů (5 týdnů dovolené dotované závodní stravování, další vzdělávání, příspěvky na penzijní připojištění, sportovní a team-buildingové aktivity)

Další informace:
Honeywell v Brně má dynamicky se rozšiřující vývojové a výzkumné centrum, které bylo založeno v roce 2003 jako největší Research and Development Honeywell centrum v Evropě. Naši inženýři a vědci vyvíjí produkty a technologie, které jsou uplatňovány v následujících odvětvích: Letectví, Automatizace a řídící systémy a Dopravní systémy.

Výše uvedená pozice je součástí administrativně správních oddělení, poskytujících řešení a podporu v oblastech jako jsou finance, kvalita, nákup, lidské zdroje, logistika a další.

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Jarmila Uherova
Tuřanka 100
627 00  Brno-Slatina
Česká republika