EN

Detail pozice

Mini Open Day - výrobní závod Brno

CHYŤTE SI DOBROU PRÁCI - BUĎTE HONEYWELL!

Lokalita: Brno – Výrobní závod
Mám zájem

Otevíráme dveře veřejnosti! Pojďte se s námi podívat do naší mechanické a elektro výroby v Brně.

Nenechte si ujít příležitost nahlédnout na některé z našich unikátních technologií. Zjistíte jak to u nás chodí a jaké jsou tu pro vás kariérní příležitosti, dozvíte se, jaká je náplň práce na operátorských pozicích.

Vaše otázky o práci u nás nebo o tom, jak to chodí na našem výběrovém řízení zodpoví Vendula a Tereza z náborového oddělení. Občerstvení je zajištěno.

Dejte své kariéře nový rozměr. Těšíme se na vás!

Kdo jsme?

Jsme Honeywell, výrobní závod Brno-Slatina

Náš výrobní závod poskytuje již od roku 2001 svým renomovaným zákazníkům špičkové produkty v oblastech spalování (řídící ventily pro plynové kotle na ohřev teplé užitkové vody a topení), elektroniky (řídící jednotky plynových a olejových kotlům, zobrazovací zařízení, termostaty a řídící jednotky nových technologií pro alternativní zdroje energie – palivové články a tepelná čerpadla), termoregulace (termostatické hlavice a ventily na topení) a systémů s pitnou vodou (armatury a ventily). Zaměstnáváme kvalifikované pracovníky, jež spojuje vysoká míra odbornosti a zodpovědnosti za kvalitu, a zároveň pečlivě dbáme na jejich bezpečnost a ochranu při práci.

Výroba je rozdělena do tří divizí podle svého zaměření:
- Termoregulace – mechanická montáž a kalibrace (poloautomatický a ruční proces)
- Mechanická výroba – automatické a poloautomatické mechanické montáže, kalibrace a testování
- Elektronická výroba – automatické osazování pomocí SMT/Axial a Radial, ruční osazování a pájení elektronických komponent, testování

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Vendula Petýrková
Tuřanka 96/1236
627 00  Brno-Slatina
Česká Republika