EN

Detail pozice

Operátor výroby - Brno

Lokalita: Brno – Výrobní závod

Nabízíme Vám práci ve stabilní společnosti s možností profesního růstu a finančního ohodnocení s ohledem na Vaše schopnosti, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem.

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

MECHANICKÁ VÝROBA

Plynové ventily:
- kompletace ventilu do plynových kotlů – za pomoci ručního, pneumatického nebo elektrického nářadí
- příprava součástek před osazením do ventilu
- ověřování kvality výrobků na testovacích zařízeních
- vizuální kontrola hotových výrobků
- výroba od jednodušších ručních zařízení až po komplexní automatizované linky

Ventily pro zásobování teplem:
- montáž a kompletace výrobků pro průmyslové i domácí vytápění (termostatické ventily a hlavice, vyvažovací ventily, změkčovače vody a jiné armatury)

ELEKTRO VÝROBA

- ruční osazování elektro součástek na desku
- testování elektro desek plošných spojů pomocí testovacího stroje
- krytování – desku s elektro součástkami a spoji třeba opatřit plastovým krytem
- před-příprava součástek na elektro desku – tvarování, stříhání, ohýbání a podobně
- možnost pájení mikro-perem

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

- praxe ve výrobním prostředí – výhodou ne podmínkou (zaškolíme)
- manuální zručnost – vyrábíme i malé součástky
- schopnost řídit se pracovními postupy
- základní znalost práce s počítačem je vítána, nikoliv vyžadována
- schopnost pracovat v týmu i samostatně
- ochotu práce ve směnném provozu – dvousměnný provoz, třísměnný provoz, nepřetržitý provoz

CO VÁM NABÍZÍME:

- práci ve stabilní mezinárodní společnosti – jako kmenový zaměstnanec
- možnost kariérního postupu
- všechny přesčasy proplácíme - dodržujeme zákoník práce
- čisté a bezpečné pracovní prostředí s klimatizovanou výrobní halou
- nový zaškolovací systém
- bodový benefitní systém Cafeteria ve výši až 4.500 kč/rok – body utratíte za flexipassy, masáže, sport, cestování nebo třeba i na Slevomatu
- příspěvek ve výši až 9.700 Kč/rok na závodní stravování - kantýna, kde můžete snídat, obědvat, svačit i večeřet
- na penzijní připojištění Vám přispějeme až 7.000 Kč/rok
- velké parkoviště pro Vaše auto i zabezpečené parkování pro kola, autobusová zastávka pár kroků od závodu
- velké množství společenských akcí

KDO JSME:

Jsme Honeywell, výrobní závod Brno-Slatina a pomáháme šetřit energii při vytápění po celém světě

Náš výrobní závod poskytuje již od roku 2003 svým renomovaným zákazníkům špičkové produkty v oblastech spalování, elektroniky, termoregulace a systémů s pitnou vodou. Naše výrobky používají miliony lidí po celém světě.
Zaměstnáváme kvalifikované pracovníky, jež spojuje vysoká míra odbornosti a zodpovědnosti za kvalitu, a zároveň pečlivě dbáme na jejich bezpečnost a ochranu při práci.

Jsme prostě a jednoduše: FajnFabrika

www.fajnfabrika.cz

Kontakt

Ademco
Tereza Škrabalová