EN

Detail pozice

Mzdová účetní

We invent, build and manufacture technologies that address some of the world’s toughest challenges. If you desire an exciting, meaningful opportunity with outstanding potential, then we invite you to apply. We believe our people make Honeywell a special company and are a key advantage.

Lokalita: Praha

Mzdový účetní bude provádět řadu složitých účetních funkcí, zpracovávat a ověřovat informace o dovolené zaměstanců, odchodů do důchodu, záznamy o mzdách, dávkách a platbách.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za celé účetnictví
  • Zodpovědnost za poskytování služeb a plnění specifických mzdových procesů
  • Zajistit, aby byly procesy personální správy a mzdová agendy v souladu s globálními, právními a daňovými standardy.
  • Správa nových zaměsnaců v mzdovém systému
  • Zpracování mzdových plateb, včetně bonusových plateb, startérů apod.
  • Mzdové platby
  • Nahrávání dovolené, nemocenské dovolené, absence
  • Mzdové procesy na konci roku, odsouhlasení mezd za každý měsíc
  • Poskytování podpory všem zaměstnancům a manažerům v rámci mzdové agendy
  • Podpora HR týmů, zajistění toku dat
  • Vytváření reportů pro vedení firmy
  • Aktualizace systému SAP v souladu se zákonem
  • Správa sociálních příspěvků
  • Podpora při ladění reportů o mzdových výkazech
  • Aktivní účast na mzdových projektech
  • Podpora při dotazech zaměstanců

Požadavky:

  • Nejméně 1 rok na podobné pozici
  • Znalost českého učetnictví, včetně českých legislativních procesů
  • Analytické dovednosti
  • Schopnost vytvářet silé vztahy se zákazníky
  • Poskytovat kvalitní služby

Oceňujeme:

  • Zkušenosti s českým účetnictvím plus základní právní znalosti
  • Znalosti v systemu SAP
  • Microsoft office
  • Znalost češtiny a angličtiny

Kontakt

Honeywell, spol. s r.o.
Petra Nadudvariova