Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Olomouc

Honeywell Aerospace Olomouc


Společnost Honeywell Aerospace Olomouc s.r.o. se sídlem v Hlubočkách – Mariánském Údolí u Olomouce je součástí nadnárodní společnosti Honeywell International, předním světovým výrobcem a leaderem v oblasti moderních technologií v různých oborech podnikání s ročním obratem 36 miliard dolarů.

V oblasti letectví se aktivity společnosti Honeywell v České republice soustřeďují především do společnosti Honeywell Aerospace Olomouc s.r.o., kde se vyrábí a opravují statické plechové a žárové díly leteckých turbínových motorů z nerezavějících ocelí a speciálních hliníkových, niklových, kobaltových a titanových slitin pro většinu motorů a energetických jednotek společnosti Honeywell. Naše komponenty tak naleznete v pohonných jednotkách předních výrobců letadel jako je Boeing, Airbus, Bombardier, Cessna, COMAC, Dassault, Embraer, General Electric, Gulfstream, Hawker Beechcraft a další. 

Honeywell Aerospace Olomouc úspěšně rozšiřuje svou výrobu. Za posledních deset let se celkový počet zaměstnanců téměř ztrojnásobil na současných 1270. Honeywell Aerospace Olomouc si zakládá na neustálé snaze o zlepšování výrobních procesů a rozšiřování objemu výroby díky aktivnímu zapojení a profesním růstu svých zaměstnanců.

 

Velká pozornost se věnuje zajištění špičkového pracovního prostředí, vybavení pracovišť a ochraně zdraví, bezpečnosti práce a ochraně životního prostředí. V roce 2012 byla společnost Honeywell Aerospace Olomouc vyhodnocena mezi třemi nejlepšími společnostmi v České republice v oblasti kultury bezpečnosti práce v soutěži Safety Culture Award. V roce 2013 již získala první místo v této soutěži.

 

Novým zaměstnancům nabízíme propracovaný zaškolovací systém. Vybudovali jsme vlastní školící centrum, kde po dobu několika prvních týdnů od nástupu nového zaměstnance probíhá zaškolování. Všichni noví zaměstnanci tak mají možnost poznat výrobní procesy, seznámit se moderními technologiemi pochopit tok výroby.

 

V Honeywell Aerospace Olomouc podporujeme profesní růst našich zaměstnanců. Nabízíme školení a zaměstnanecké benefity, věnujeme velké úsilí  péči o naše zaměstnance. Organizujeme pro zaměstnance a jejich rodiny volnočasové aktivity, např. rodinné dny, sportovní akce, fotosoutěže, letní tábor a mnoho dalších. Prostřednictvím Honeywell Hometown Solutions se mohou děti našich zaměstnanců zúčastnit Honeywell Leadership Challenge Academy, simulačního výcviku pro astronauty v NASA ve Spojených státech.

Kariéra v Honeywell Aerospace Olomouc


Honeywell Aerospace Olomouc nabízí uplatnění jak absolventům bez praxe, tak i kvalifikovaným odborníkům zejména z oblasti strojírenských oborů jako jsou zámečník, soustružník, mechanik strojů a zařízení, obráběč kovů, mechanik číslicově řízených strojů, mechanik seřizovač, mechanik opravář, ruční kompletář a další příbuzné obory. Dále u nás mohou zájemci najít uplatnění na pozicích výrobního technologa, konstruktéra, kontrolora kvality anebo procesního technologa, nákupčího, plánovače, projektového manažera a dalších THP pozicích.

Společnost Honeywell Olomouc aspiruje na pozici předního a vyhledávaného zaměstnavatele v regionu, který poskytuje podnětnou a zajímavou práci v dynamickém týmu, kde práce každého zaměstnance přispívá k dalšímu růstu společnosti.  V roce 2015 získala společnost Honeywell Aerospace Olomouc ocenění Nejžádanější zaměstnavatel Olomouckého regionu.  Pokud hledáte příležitost, jak ovlivnit svět zítřka a chcete si zajistit budoucnost, navštivte stránky www.honeywell.com a vzlétněte s námi!


Odkazy:

https://www.youtube.com/watch?v=nBR40CLeDlA