Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Kontrolor kvality - Olomouc

ZAJÍMÁTE SE O LETECTVÍ A MODERNÍ TECHNOLOGIE?
HLEDÁTE STABILITU A MOŽNOST SE ROZVÍJET?
CHCETE PRACOVAT VE FIRMĚ S NEJLEPŠÍ KULTUROU BEZPEČNOSTI V ČR?

Co budete dělat?

• Na základě výkresu a pracovního postupu budete kontrolovat charakteristiky (rozměrové, kvalitativní, apod.) jak mezi operacemi, tak i při konečné kontrole.
• Pokud zjistíte neshodu, tak budete zodpovědní za označení neshodného dílce a jeho izolaci.
• Budete zpracovávat záznamy o provedené kontrole, jakosti a ukládat je na pracovišti po stanovenou dobu.
• Zpracovávat data nutná pro řízení výroby.
• Udržovat měřidla a přípravky na pracovišti, aby mohly být správně používány v souladu s pracovními instrukcemi.
• Spolupracovat s Inženýrem jakosti na vylepšování procesů kontroly.

Co očekáváme od vás?

• SŠ nebo SOU strojního zaměření.
• Praxe ve výrobě/v měření výhodou.
• Znalost měření a práce s měřidly jako posuvné měřítko, výškoměr, mikrometr, kalibry; jiná speciální měřidla vás naučíme.
• Čtení technické dokumentace - aspoň základy, experty z vás uděláme.
• Znalost práce na PC - všechno u nás funguje přes počítač.
• AJ komunikativní - výkresy jsou v angličtině (technické pojmy vás doučíme), většina reportů se také vyplňuje v angličtině.
• Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
• Čistý trestní rejstřík je podmínkou.

Co nabízíme:

● Smlouvu na dobu neurčitou ve stabilní, rostoucí mezinárodní společnosti (Ocenění jako nejžádanější zaměstnavatel v regionu)
● Každoroční navyšování mzdy v závislosti na pracovních výkonech
● Odměny za zlepšovací návrhy a za nadstandardní pracovní výkon
● Příplatky za směnnost a za přesčasy
● Možnost podílet se na zlepšování pracovních postupů
● Dotované stravování ve vlastní jídelně 24 hodin denně, snídaně, bohatý výběr jídel
● Penzijní připojištění, flexipassy a další zaměstnanecké benefity (očkování proti chřipce, věrnostní program aj.)
● 5 týdnů dovolené
● Školicí program pro nové zaměstnance, možnosti kariérního růstu
● Čisté, bezpečné a moderní pracovní prostředí
● Slevové programy u vybraných dodavatelů
● Společenské, sportovní a kulturní akce, bohatý program péče o zaměstnance

Informace o Honeywell Aerospace Olomouc:

Jsme strojírenská společnost se sídlem v Hlubočkách - Mariánském Údolí,
součást významné nadnárodní korporace Honeywell. Jsme významným dodavatelem součástí leteckých motorů a služeb. Naše výrobky najdete v mnoha letadlech Boeing, Airbus, helikoptérách a obchodních letadlech. Za rok 2013 jsme byli vyhodnoceni jako firma s nejlepší kulturou bezpečnosti v České republice. VZLÉTNĚTE S NÁMI!

spy

Kontakt:

Honeywell, spol. s r.o.
Petra Otýpková
Nádražní 400
783 65  Hlubočky - Mariánské Údolí
Česká republika
Telefon: +420 585 128 329