Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Operátor plasmového nanášení-nástupní odměna - Olomouc  = pozice vhodná pro absolventy

Hledáte práci v čistém a bezpečném prostředí?
Chcete být za svou práci patřičně odměněni?
Jsme firma, která si svých zaměstnanců cení. Pojďte s námi dělat špičkovou strojařinu!

Jaká bude vaše náplň práce?

● První týdny po Vašem nástupu strávíte v našem školícím středisku. Ujmou se Vás naši školitelé, kteří budou mít na starosti Vaše zaškolování a seznámení s firmou.
● Poté již bude zaškolování probíhat na Vašem pracovišti ve výrobě.

● Budete upevňovat dílce, připravovat stroj a nastavovat na něm vhodný program. Tento program vám vytvoří technolog výroby.
● Před samotným procesem plasmování si dílec zamaskujete (zakryjete páskou místa, kam se nebude nanášet plasma).
● Budete kontrolovat průběh cyklu procesu během plasmování.
● Vašim úkolem bude taktéž vizuální kontrola dílce a následné zapisování dat do systému SAP (systém znát nemusíme, vše vás naučíme).

Co od vás očekáváme?

● SOU/SŠ v technickém oboru výhodou
● Základní znalost práce na PC.
● Praxe z výroby výhodou.
● Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost.
● Čistý trestní rejstřík je bezpodmínečně nutný.

Proč k nám?

● Dostanete nástupní odměnu.
● Nastoupíte jako kmenový zaměstnanec – jsme silným hráčem v leteckém průmyslu a hrajeme fér.
● Bez zaškolení vás do vody nehodíme – máme vlastní školící středisko.
● Podpoříme vás v růstu – nabízíme rekvalifikační programy.
● Všechny přesčasy proplácíme – dodržujeme zákoník práce.
● Navýšili jsme příplatky za odpolední směnu a víkendy.
● Přispějeme vám až 3% z měsíční mzdy na penzijní připojištění.
● Nabídneme vám dotované stravování v naší kantýně – oběd či večeře už od 28 Kč.
● Odměnami oceníme vaše zlepšovací návrhy či nadstandardní pracovní výkon.
● Máme vlastní hlídané parkoviště pro vaše auto, nebo uzamykatelnou kolárnu pro kolo.
● Využít můžete moře slev u našich smluvních dodavatelů v Olomouckém kraji.
● Našich zaměstnanců si ceníme, vymýšlíme a organizujeme pro ně nejrůznější akce.
Další výhody vám rádi sdělíme na osobním pohovoru u nás, kde vám zároveň ukážeme naši výrobu.

Informace o Honeywell Aerospace Olomouc:

Přijďte se k nám podívat! Dne 7.2.2018 pro vás v dopoledním i odpoledním čase otevřeme dveře naší společnosti. Registrace a více informací zde: http://honeywell.jobs.cz/pd/1239600869/?rps=202

Jsme strojírenská společnost se sídlem v Hlubočkách - Mariánském Údolí,
součást významné nadnárodní korporace Honeywell. Jsme významným
dodavatelem součástí leteckých motorů a služeb. Naše výrobky najdete v mnoha letadlech Boeing, Airbus, helikoptérách a obchodních letadlech. Za rok 2013 jsme byli vyhodnoceni jako firma s nejlepší kulturou bezpečnosti v České republice. VZLÉTNĚTE S NÁMI!

spy

Kontakt:

Honeywell, spol. s r.o.
Hana Šafková
Nádražní 400
783 65  Hlubočky
Česká republika
Telefon: +420 703 183 181