Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Skladník - Praha-Chodov

Společnost ADI Global Distribution je uznávaným celosvětovým distributorem zabezpečovací techniky s více než 120 pobočkami a obratem přes $1miliardu. V České republice jsme již více než 25 let předním distributorem komponentů zabezpečovacích zařízení a dodavatelem komplexních řešení s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích.
Do našeho týmu specialistů v Praze hledáme na plný pracovní úvazek talentovaného kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • příjem zboží z tuzemska i zahraniční
  • osobní výdeje - budete přímo komunikovat se zákazníky
  • balení a expedice zboží
  • kontrola příjmu a expedice zboží
  • předání zboží dopravci
  • zápůjčky a vrácenky
  • příjem a výdej reklamací
  • práce se čtečkami (základní funkce)
  • účast na inventurách

Vaše kvalifikace:

  • ukončené SOU/SŠ
  • zkušenost s prací ve skladu
  • znalost práce se skladovým systémem
  • základy práce s PC – Word, Excel, Outlook
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v prestižní mezinárodní společnosti
  • zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
spy

Kontakt:

Honeywell, spol. s r.o.
Marcela Němečková
Tuřanka 1236/96
627 00  Brno
Česká republika