Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Test technik - Brno-Slatina

Honeywell Technology Solutions (HTS) dynamicky rozšiřuje vývojové a výzkumné centrum v Brně, které bylo založeno v roce 2003 a stalo se největším vývojovým centrem v Evropě. Naši inženýři vyvíjí produkty a technologie, které jsou uplatňovány v následujících odvětvích: Letectví, Automatizace a řídící systémy a Dopravní systémy.

Níže uvedená pozice je součástí skupiny Transportation Systems (TS), globálního výrobce turbodmychadel snižujících emise a zvyšujících výkon spalovacích motorů. Naše technologie dodáváme jak globálním výrobcům automobilů, tak i předním motorsport týmům po celém světě.

Náplň práce:

  • Testování elektro-turbodmychadel a elektro-kompresorů na zkušebním zařízení
  • Příprava turbodmychadla, testovacího a měřícího zařízení pro test
  • Zpracování naměřených hodnot a zodpovědnost za dodání bezchybných výsledků
  • Spoluúčast na technickém vývoji a nových projektech v testování turbodmychadel
  • Zdokonalování a vytváření nových testovacích metod a postupů
  • Udržování testovacího zařízení v pořádku, čistotě a bezporuchovém stavu (výměna spotřebního materiálu, pravidelná údržba, řešení problémů, ... )
  • Komunikace s interními zákazníky a ostatními interními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ /VŠ elektro-technického směru
  • Velmi dobré manuální, elektro a technické dovednosti
  • Velmi dobrá orientace v technických výkresech
  • Znalost elektrotechniky, řízení a průmyslové komunikace, (CAN, …)
  • Schopnost rychle řešit problémy a pracovat v týmu
  • Znalost práce v MS Excel na dobré úrovni
  • Komunikační znalost AJ (slovem I písmem)
  • Znalost programování (LabVIEW, VBA) výhodou
  • Svářečské popř. obráběčké zkoušky výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v prestižní mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
spy

Kontakt:

Honeywell, spol. s r.o.
Martina Tokolyova
Tuřanka  1387/100
627 00  Brno
Česká republika