Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Stážista v Engineeringu - výrobní závod - Brno-Slatina

Staňte se stážistou v našem výrobním závodě a získejte zkušenosti již v průběhu studia. V současné době hledáme podporu do týmu procesních inženýrů.

Zaměření výrobního závodu:

Brněnský výrobní závod se orientuje na výrobu součástí pro topení a plynové kotle ve dvou výrobních divizích mechanická (kompletace ventilů pro plynové kotle), termostatických hlavic pro radiátory a elektrovýroba (osazování desek plošných spojů, které slouží jako řídicí jednotky pro plynové kotle).

CO VÁS ČEKÁ:

- Kompletní seznámení s výrobní technologií a procesy
- Práce s daty a interními systémy
- Podílení se na přípravě výrobních procesů a jejich zlepšování
- Účast na implementaci nových procesů ve výrobě
- Účast na řešení technických problémů ve výrobě

CO NABÍZÍME:

- Placenou stáž
- Kompletní zaškolení pod vedením zkušeného mentora
- Seznámení se s prostředím mezinárodní firmy a výrobními procesy
- Možnost vypracování diplomové práce v naší společnosti
- Nabídka spolupráce po dokončení studia
- Časovou flexibilitu - dle rozvrhu ve škole

KOHO HLEDÁME:

- Studenta ve 3. až 5. ročníku vysoké školy technického směru
- Jedince se smyslem pro detail a chutí naučit se něčemu novému
- Zodpovědného člena týmu, který se nebojí samostatnosti
- Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovní

spy

Kontakt:

Honeywell, spol. s r.o.
Vendula Prochazkova
Tuřanka 96/1236
627 00  Brno
Česká Republika