Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Skladník - Olomouc  = pozice vhodná pro absolventy

ZAJÍMÁTE SE O LETECTVÍ A MODERNÍ TECHNOLOGIE?
HLEDÁTE STABILITU A MOŽNOST SE ROZVÍJET?
CHCETE PRACOVAT VE FIRMĚ S NEJLEPŠÍ KULTUROU BEZPEČNOSTI V ČR?

Co vás čeká:

První týden po Vašem nástupu strávíte v našem školícím středisku. Ujmou se Vás naši školitelé, kteří budou mít na starosti Vaše zaškolování a seznámení s firmou. Poté již bude zaškolování probíhat na vašem pracovišti, kde vás čeká:
• Příjem materiálu od skladu příjmu,překontrolování a zajištění úplnosti dokumentů od dopravce, kontrola celní dokumentace.
• Vyskladnění a uložení materiálů na sklad
• Příjem a výdej materiálů z/do skladu včetně jeho administrace.
• Balení hotových výrobků a jejich předání na expedici.

Co očekáváme od vás?

• SŠ nebo SOU strojního zaměření.
• Průkaz na VZV (můžeme jej obnovit).
• Fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav.
• Znalost práce na PC - všechno u nás funguje přes počítač.
• Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
• Čistý trestní rejstřík je podmínkou.

Úspěšným kandidátům nabízíme:

• Nastoupíte jako kmenový zaměstnanec – jsme silným hráčem v leteckém průmyslu a hrajeme fér.
• Bez zaškolení vás do vody nehodíme – máme vlastní školící středisko
• Všechny přesčasy proplácíme – dodržujeme zákoník práce.
• Přispějeme vám až 3% z měsíční mzdy na penzijní připojištění.
• Nabídneme vám dotované stravování v naší kantýně – oběd či večeře už od 28 Kč
• Odměnami oceníme vaše zlepšovací návrhy či nadstandardní pracovní výkon.
• Máme vlastní hlídané parkoviště pro vaše auto, nebo uzamykatelnou kolárnu pro kolo.
• Využít můžete moře slev u našich smluvních dodavatelů v Olomouckém kraji.
• Našich zaměstnanců si ceníme, vymýšlíme a organizujeme pro ně nejrůznější akce.
• Další výhody vám rádi sdělíme na osobním pohovoru u nás.

Kdo jsme?

Jsme strojírenská společnost se sídlem v Hlubočkách - Mariánském Údolí, součást významné nadnárodní korporace Honeywell.
Jsme významným dodavatelem součástí leteckých motorů a služeb. Naše výrobky najdete v mnoha letadlech Boeing, Airbus, helikoptérách a obchodních letadlech. Za rok 2013 jsme byli vyhodnoceni jako firma s nejlepší kulturou bezpečnosti v České republice.
VZLÉTNĚTE S NÁMI!

spy

Kontakt:

Honeywell, spol. s r.o.
Hana Šafková
Nádražní 400
783 65  Hlubočky
Česká republika
Telefon: +420 703 183 181