Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Chemik - Operátor : Honeywell Aerospace - Olomouc  = pozice vhodná pro absolventy

ZAJÍMÁTE SE O LETECTVÍ A MODERNÍ TECHNOLOGIE?
HLEDÁTE STABILITU A MOŽNOST SE ROZVÍJET?
CHCETE PRACOVAT VE FIRMĚ S NEJLEPŠÍ KULTUROU BEZPEČNOSTI V ČR?

Jaká bude vaše náplň práce?

● První týdny po Vašem nástupu strávíte v našem školícím středisku. Ujmou se Vás naši školitelé, kteří budou mít na starosti Vaše zaškolování a seznámení s firmou. Poté již bude zaškolování probíhat na Vašem pracovišti ve výrobě.

● Podrobněji se tedy jedná o obsluhu odmašťovací, eloxovací a niklovací linky, případně jiné zařízení chemických procesů.
● Budete pracovat s manipulační technikou.
● Připravovat linky pro provozování procesu - doplnění lázní, maskování, čištění a pod.
● Dokončovací operace spojené s předchozími procesy.

Naše očekávání:

● Vzdělání SOU/SŠ s maturitou - chemické zaměření
● Praxe ve strojní a chemické výrobě výhodou
● Znalost práce na PC, zkušenosti s chemickými procesy vítány
● Spolehlivost; přesnost; samostatnost; schopnost učit se novým věcem; flexibilita;
● Ochota práce na směny/nepřetržitém provozu; ochota práce přesčas
● Bezúhonnost

Proč k nám?

● Nastoupíte jako kmenový zaměstnanec – jsme silným hráčem v leteckém průmyslu a hrajeme fér.
● Bez zaškolení vás do vody nehodíme – máme vlastní školící středisko
● Podpoříme vás v růstu – nabízíme rekvalifikační programy.
● Všechny přesčasy proplácíme – dodržujeme zákoník práce.
● Pro uchazeče, kteří bydlí dále než 50km, nabízíme ubytování v nedalekém penzionu
● Přispějeme vám až 3% z měsíční mzdy na penzijní připojištění.
● Nabídneme vám dotované stravování v naší kantýně – oběd či večeře už od 28 Kč
● Odměnami oceníme vaše zlepšovací návrhy či nadstandardní pracovní výkon.
● Máme vlastní hlídané parkoviště pro vaše auto, nebo uzamykatelnou kolárnu pro kolo.
● Využít můžete moře slev u našich smluvních dodavatelů v Olomouckém kraji.
● Našich zaměstnanců si ceníme, vymýšlíme a organizujeme pro ně nejrůznější akce.
Další výhody vám rádi sdělíme na osobním pohovoru u nás, kde vám zároveň ukážeme naši výrobu

Informace o Honeywell Aerospace Olomouc:

Jsme strojírenská společnost se sídlem v Hlubočkách - Mariánském Údolí,
součást významné nadnárodní korporace Honeywell. Jsme významným dodavatelem součástí leteckých motorů a služeb. Naše výrobky najdete v mnoha letadlech Boeing, Airbus, helikoptérách a obchodních letadlech. Za rok 2013 jsme byli vyhodnoceni jako firma s nejlepší kulturou bezpečnosti v České republice. VZLÉTNĚTE S NÁMI!

spy

Kontakt:

Honeywell, spol. s r.o.
Hana Šafková
Nádražní 400
783 65  Hlubočky
Česká republika
Telefon: +420 703 183 181