Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Průmyslový C# programátor - Brno-Slatina

Chcete rozvíjet svoji pracovní kariéru ve velké mezinárodní společnosti? Máte zájem o výrobní prostředí a ovládáte C# a .net? Čtěte dál - možná hledáme právě vás!

Co budete dělat?

  • programovat informační systémy pro vaše kolegy ve výrobě nebo podpůrných oddělení engineeringu, kvality a plánování
  • udržovat systémy formou správy databází a oprav chyb
  • připravovat strategii v oblasti využití informačních systémů, hledat nové řešení a analýzovat jejich proveditelnost

K jakému účelu naše informační systémy slouží?
Sbírají data ze strojů, analyzují je a tvoří reporty, analyzují poruchovost výrobků, spravují aktivity údržby, plánují výrobu anebo slouží pro detailní analýzu výkonnosti strojů.

Vaše zkušenosti:

  • VŠ vzdělání technického směru – elektro, automatizace nebo IT
  • zkušenost z výrobního prostředí
  • znalost programováni v C# , html případně ASP.NET
  • Microsoft SQL Server – správa i programování
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni – budete jednat s dodavateli

Nabízíme:

  • práci, která není rutinní a žádný úkol není stejný
  • budete se podílet na unikátních projektech
  • benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní přípojištění, e-learning system, jazykové kurzy po dohodě s nadřízeným

Kdo jsme?

Jsme Honeywell.

Náš výrobní závod v Brně - Slatině poskytuje již od roku 2001 svým renomovaným zákazníkům špičkové produkty v oblastech spalování (řídící ventily pro plynové kotle na ohřev teplé užitkové vody a topení), elektroniky (řídící jednotky plynových a olejových kotlům, zobrazovací zařízení, termostaty a řídící jednotky nových technologií pro alternativní zdroje energie – palivové články a tepelná čerpadla), termoregulace (termostatické hlavice a ventily na topení) a systémů s pitnou vodou (armatury a ventily). Zaměstnáváme kvalifikované pracovníky, jež spojuje vysoká míra odbornosti a zodpovědnosti za kvalitu, a zároveň pečlivě dbáme na jejich bezpečnost a ochranu při práci.

Výroba je rozdělena do tří divizí podle svého zaměření:
- Termoregulace – mechanická montáž a kalibrace (poloautomatický a ruční proces)
- Mechanická výroba – automatické a poloautomatické mechanické montáže, kalibrace a testování
- Elektronická výroba – automatické osazování pomocí SMT/Axial a Radial, ruční osazování a pájení elektronických komponent, testování

spy

Kontakt:

Honeywell, spol. s r.o.
Ivona Girstlova
Tuřanka 96
627 00  Brno
Česká republika