Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Ruční operátor: Honeywell Aerospace - Olomouc  = pozice vhodná pro absolventy

ZAJÍMÁTE SE O LETECTVÍ A MODERNÍ TECHNOLOGIE?
HLEDÁTE STABILITU A MOŽNOST SE ROZVÍJET?
CHCETE PRACOVAT VE FIRMĚ S NEJLEPŠÍ KULTUROU BEZPEČNOSTI V ČR?

Co budete dělat?

● Hlavní náplní práce je pilování, odjehlování, zalešťování, vyklepávání do tvaru, ruční-strojní broušení, ruční lisování, vrtání, používání vytěsňovací hmoty, vše podle technologického postupu.
● Připravovat nástroje.
● Obsluhovat manipulační techniku.

Co očekáváme od vás?

● SOU v technickém oboru výhodou - klempíř, autoklempíř, zámečník apod.
● Ochotu pracovat ve 3- směnném provozu (7,5 hodiny)
● Praxe ve výrobě výhodou
● Znalost měření a práce s měřidly výhodou - pokud neumíte, tak vás to naučíme
● Znalost čtení technické dokumentace výhodou
● Znalost práce na PC výhodou
● Spolehlivost, zodpovědnost, přesnost, samostatnost, flexibilitu, manuální zručnost; ochotu učit se novým věcem
● Čistý trestní rejstřík je bezpodmínečně nutný

Nabízíme vám:

● Smlouvu na dobu neurčitou ve stabilní mezinárodní společnosti (Ocenění jako nejžádanější zaměstnavatel v regionu)
● 5 týdnů dovolené
● Příplatky za směnnost, přesčasy, práci o víkendu
● Zaškolení ve vlastním školicím středisku, rekvalifikační programy, možnost kariérního růstu
● Dotované stravování ve vlastní jídelně 24 hodin denně
● Penzijní připojištění, flexipassy a další zaměstnanecké benefity (očkování proti chřipce, věrnostní program, makro karta, zvýhodněný firemní tarif aj.)
● Čisté a bezpečné pracovní prostředí (Ocenění jako firma s nejlepší kulturou bezpečnosti)
● Odměny za zlepšovací návrhy a za nadstandardní pracovní výkon
● Každoroční navyšování mzdy v závislosti na pracovních výkonech

Informace o Honeywell Aerospace Olomouc:

Jsme strojírenská společnost se sídlem v Hlubočkách - Mariánském Údolí,
součást významné nadnárodní korporace Honeywell. Jsme významným dodavatelem součástí leteckých motorů a služeb. Naše výrobky najdete v mnoha letadlech Boeing, Airbus, helikoptérách a obchodních letadlech. Za rok 2013 jsme byli vyhodnoceni jako firma s nejlepší kulturou bezpečnosti v České republice. VZLÉTNĚTE S NÁMI!

spy

Kontakt:

Honeywell, spol. s r.o.
Petra Otýpková
Nádražní 400
783 65  Hlubočky - Mariánské Údolí
Česká republika
Telefon: +420 585 128 329