Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Specialista centra sdílených služeb - finance - Brno-Slatina  = pozice vhodná pro absolventy

Honeywell rozšiřuje středisko Technického účetnictví (COTA), zákaznického servisu, který je integrován do výrobního závodu v Brně.

Uvedená je součástí skupiny Automatizace a řízení (ACS), jejíž výrobky a technologie jsou využívány ve více než 150 milionech domácností a 10 milionech budov po celém světě.

Náplň práce

Na pozici Mailroom specialista budete podporovat zákaznické centrum sdílených služeb v oddělení financí. Hlavní náplň práce oddělení spočívá ze zpracování veškeré příchozí pošty, práce v systému SAP, skenování faktur do systému, validace faktur, vrácení chybných faktur dodavateli, archivace dokumentů a různé další s tím související administrativy.

  • Třídění příchozí pošty a scanování faktur do systému
  • Vyplňování příslušné dokumentace, příprava reportů, měsíčních metrik a dalších ad-hoc reportů
  • Komunikace s dodavateli a úzká spolupráce s ostatními finančními týmy v ČR i zahraničí
  • Prezentování výsledků a podpora našich zákazníků
  • Validace faktur – vyplnění klíčových dat z faktury
  • Archivace dokumentů a jejich správa
  • Práce se systémem SAP a jinými programy

Požadavky

  • Komunikativní znalost angličitny
  • Práce s počítačem – MS Office (MC Outlook, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint)
  • Výhodou mohou být předchozí zkušenosti s prací ve financích, administrativě či firmě s mezinarodní firemní kulturou
  • Smysl pro detail a pečlivost, časová flexibilita, aktivní přístup, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zajímavou práci v prestižní mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní doba od 8:00 do 16:30 hodin
spy

Kontakt:

Honeywell, spol. s r.o.
Marcela Němečková
Tuřanka 1236/96
627 00  Brno
Česká republika