Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Finance Planning and Analysis Professional - Brno-Slatina

Pracujete rádi s čísly a chcete vědět, co se za nimi skrývá? Baví Vás analýzy finančních dat a hledáte novou příležitost?

Přidejte se do našeho controllingového týmu na pozici FP&A (Finance Planning & Analysis) Professional!

Vaším úkolem bude:

- Finanční management (plánování, rozpočtování) pro Vývojové centrum
- Konsolidování veškerých finančních dat (roční, strategické plány, forecasty)
- Příprava reportů pro Finančního ředitele a management Vývojového centra
- Měsíční analýzy a prezentace výsledků
- Optimalizace procesů

Očekáváme:
- VŠ vzdělání v oboru financí
- Odpovídající praxe z oblasti controllingu nejlépe v zahraniční firmě
- Výborné analytické schopnosti
- Pokročilá znalost MS Excel (konting. tabulky, funkce)
- Velmi dobrá znalost AJ (budete denně komunikovat ústně i písemně)
- Znalost SAPu nebo jiného ERP systému

Nabízíme:

- stabilní zajímavou práci v prestižní mezinárodní společnosti
- flexibilní pracovní dobu, která Vám umožní sladit pracovní a osobní život
- denní komunikaci v anglickém jazyce s kolegy v zahraničí
- možnost dalšího profesního růstu
- snadné parkování v podzemních garážích či parkovacím domě
- komplexní systém benefitů (5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, další vzdělávání, příspěvky na penzijní připojištění)
- velké množství mimopracovních aktivit (hodiny jógy, běžecké tréninky, sportovní turnaje, tematické workshopy)

Další informace:
Honeywell v Brně má dynamicky se rozšiřující vývojové a výzkumné centrum, které bylo založeno v roce 2003 jako největší Research and Development Honeywell centrum v Evropě. Naši inženýři a vědci vyvíjí produkty a technologie, které jsou uplatňovány v následujících odvětvích: Letectví, Automatizace a řídící systémy a Dopravní systémy.

Výše uvedená pozice je součástí administrativně správních oddělení, poskytujících řešení a podporu v oblastech jako jsou finance, kvalita, nákup, lidské zdroje, logistika a další.

spy

Kontakt:

Honeywell, spol. s r.o.
Jarmila Uherova
Tuřanka 100
627 00  Brno
Česká republika