Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Material Analyst/part time - Aerospace - Brno-Slatina

Skupina Electronics Hardware hledá posilu na provádění materiálových analýz a tvorbu protokolů.

Náplň práce:

  • Provádění materiálových analýz v materiálové laboratoři
  • Příprava vzorků (řezání, broušení, leštění, leptání atd.)
  • Pozorování vzorků (optický mikroskop, elektronový mikroskop)
  • Tvorba anglicky psaných protokolů z pozorování

Požadavky:

  • Vzdělání nebo praxe v materiálovém inženýrství
  • Praxe s materiálovými analýzami různých materiálů (zejména elektrotechnické pájecí materiály)
  • Praktickou zkušenost s analýzami (praxe při studiu Ing. nebo PhD. programu bude považována za dostatečnou)
  • Znalost kancelářských programů MS Excel, Word, PowerPoint a Outlook
  • Komunikativní znalost AJ – schopnost domluvit se v angličtině.

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mezinárodní tým - možnost využití cizích jazyků
  • Získat praxi v oboru
  • Kariérní růst

Honeywell Information:

Honeywell Technology Solutions (HTS) dynamically expands its activities in research and development (R&D) centre in Brno, Czech Republic. Established in 2003, this is the largest R&D centre in Europe for Honeywell. Our engineers and scientists develop products and technologies that are linked to our business units: Aerospace, Automation and Controls Solutions and Transportation Systems.

This position is a part of Aerospace group, the world's leading supplier of avionics systems, products and services for commercial and business aircraft as well as for defense and space applications.

spy

Kontakt:

Honeywell, spol. s r.o.
Veronika Klimešová
Tuřanka 100
627 00  Brno
Česká republika