Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Nákupčí zabezpečovací techniky - Brno-Dolní Heršpice  = pozice vhodná pro absolventy

Divize Honeywell Security Group Products (známá pod značkou ADI) je jedním z předních dodavatelů bezpečnostních produktů, řešení a služeb poskytovaných dodavatelům poplašných zařízení.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za objednávky a včasnost dodávek zboží (zabezpečovací a kamerové systémy, protipožární a vstupní systémy) a nepřímého materiálu
  • zajištění optimálního stavu zásob ve skladech (ČR – Praha, Brno, Ostrava, SK, PL)
  • správa svěřené skupiny zboží / dodavatelů: evidence a aktualizace v ERP
  • vyjednávání s dodavatelem ohledně projektů ve spolupráci s obchodním oddělením
  • zajištění logistiky v rámci zemí EU i mimo EU (export rules logistics)

Vaše kvalifikace:

  • ukončené SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru, vhodné i pro absolventy
  • zkušenost v nákupu výhodou
  • znalost práce PC (MS Office)
  • znalost systému Helios, SAP vítána
  • znalost anglického jazyka podmínkou
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v prestižní mezinárodní společnosti
  • zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
spy

Kontakt:

Honeywell, spol. s r.o.
Marcela Němečková
Tuřanka 1236/96
627 00  Brno
Česká republika