Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Finanční manažer - Praha-Chodov

Naše finanční centrum roste astronomickou rychlostí a tak otevíráme další pozice v našem týmu. Jako Finanční manažer v rámci EMEA Centra Technického Účetnictví budete spolupracovat s vedoucími týmů a vést několik účetních a finančních analytiků.

Popis pozice:

• Řízení finančních procesů, jejich zlepšování a kontrola (v souladu s US GAAP, SOX)
• Dohled a kontrola účetních rekonciliací, přípravy finančních výkazů a nastavení interních kontrol.
• Spolupráce při interních a externích finančních auditech/kontrolách.
• Aktivní účast na firemních projektech, reprezentovat finance v rámci projektů a při spolupráci s ostatními partnery (interními/externími).
• Vedení 10 a více podřízených, rozvoj a vedení podřízených.
• Podpora a vedení rozvojových plánů a procesů (např. finanční procesy, systémy, aj.).
• Definování pracovních cílů a jejich monitorování.

Očekáváme od Vás:

• Preferovaný bakalářský titul v oblasti Účetnictví, Financí nebo Podnikové administrativy či obdobného oboru.
• Roysahlé zkušeností přímo souvisejících s účetnictvím a finanční analýzou na vedoucí úrovni.
• Pokročilá znalost finančních procesů a finančního reportingu – US GAAP, SOX 404.
• Znalost SAP a MS Office (převážně Excel).
• Silné vůdčí a prezentační dovednosti, dovednosti řízení lidí jsou nutností.
• Znalost a zkušenosti s projektovým managementem.
• Zkušenost s vedoucí pozicí (vedení týmu o minimálně 6 lidech).
• Profesionální a odborné jednání a komunikace s interními i externími zákazníky.
• Schopnost zvládat naléhavé úkoly, dodržovat termíny, schopnost rychlé reakce na vzniklé situace, schopnost rozhodování.

Nabízíme:

  • Kolegy ze 41 zemí, kteří vám pomohou zdokonalit vaše jazykové schopnosti.
  • Pružná pracovní doba ti pomůže sladit tvůj pracovní a osobní život.
  • Možnost odborného růstu ve společnosti Honeywell.
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní přípojištění, e-learning system, jazykové kurzy po dohodě s nadřízeným.

O Honeywell:

  • Enterprise: http://honeywell.com/Pages/Home.aspx
  • Aero SBG: http://aerospace.honeywell.com/
  • Culture Video: http://www.youtube.com/watch?v=CcMf_TFS0kA