Vytváříme svět bezpečnější, jistější, pohodlnější, inovativnější a produktivnější.

Mzdová účetní - Praha-Chodov  = pozice vhodná pro absolventy

Chcete být součástí mezinárodního týmu?
Máte zkušenosti se mzdovým účetnictvím?

Aktuálně hledáme do našeho týmu Mzdovou účetní/ mzdového účetního, který bude poskytovat služby všem zaměstnancům Honeywell v České republice a bude zodpovědný za zpracování jejich mezd na měsíční bázi, tak aby byla mzda zaměstnancům vyplacena včas, řádně a dle platné české legislativy.

Náplň práce:

  • Denní komunikace se zaměstnanci, manažery, HR oddělením a dalšími
  • Dodání podkladů externím klientům (zdravotní pojišťovny, Česká správa sociálního zabezpečení, Finanční úřady)
  • Zpracování mezd pro konkrétní právní entitu
  • Údržba dat v systému SAP na základě dodaných dokumentů (pracovní neschopnost, daň z příjmů, exekuce,..)
  • Distribuce reportů a dalších podkladů v závislosti na termínech a správnosti dat
  • Příprava měsíčních/kvartálních/ročních reportů na základě platné legislativy

Požadavky:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti se zpracováním mzdové agendy
  • Znalost SAP a Microsoft office (Word, Excel)
  • Znalost českého Zákoníku práce a souvisejících předpisů (soc. pojištění, zdravotní pojištění, daň z příjmů atd.)
  • Znalost anglického jazyka (pro zvládnutí komunikace s kolegy v zahraničí)

Nabízíme:

  • Balíček benefitů– 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, možnost jazykových kurzů, atd.
  • Atraktivní lokalita se skvělou dopravní dostupností (možnost parkování i metro C)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Roční zhodnocení mzdy
  • Možnost kariérního růstu
  • Práce v mezinárodním prostředí a kolegy ze 41 zemí, kteří vám pomohou zdokonalit vaše jazykové schopnosti
  • Využití jazyků na denní bázi
spy

Kontakt:

Honeywell, spol. s r.o.
Kateřina Plocková